Залізнична галузь

Залізнична галузь

Завжди готові до взаємовигідного партнерства

Ми — ваш надійний партнер, що пропонує продукцію, системи та рішення.

Назад до Рішення

Категорії

  • Норми та стандарти
    Норми та стандарти

    Продукція Phoenix Contact для залізничної галузі відповідає різноманітним національним і міжнародним нормам та стандартам на залізничне обладнання.

  • Сфери застосування та рішення
    Сфери застосування та рішення

    Наші вироби для рельсових транспортних засобів відрізняються якістю, надійністю і зручним технічним обслуговуванням.

Компанія Phoenix Contact уже не одне десятиріччя є надійним партнером залізничної галузі і пропонує продукцію для рельсових транспортних засобів і систем сигналізації. Наші переваги — інноваційний підхід і глибоке знання галузі. На цій основі ми розробляємо надійні та економічно ефективні рішення.

Пропонуємо широкий асортимент продукції для створення індивідуальних з’єднувальних і системних рішень. Наша команда експертів із задоволенням прийде на допомогу!

Сертифікація IRIS

Сертифікація IRIS  

Сертифікація IRIS

З квітня 2008 року компанію Phoenix Contact сертифіковано згідно з міжнародним стандартом залізничної промисловості (IRIS). В основі цього стандарту лежить стандарт керування якістю DIN EN ISO 9001, доповнений міжнародними вимогами в галузі залізничного транспорту.

Цей сертифікат підтверджує відповідність наших процесів керування якістю стандарту IRIS і незмінну якість нашої продукції протягом усього життєвого циклу.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити