Шафи для АСУ ТП нафтохімічних виробництв

Про компанію

НТВ Інкотех

Інжинірингову науково-технічну фірму "Інкотех"  було засновано у 1994р. Основний напрямок діяльності - проведення комплексу робіт з автоматизації, що забезпечують підвищення ефективності технологічних процесів у нафтопереробній, хімічній та інших галузях промисловості.
НТФ "Інкотех" проводить роботи в усіх частинах інжинірингу - обстеження процесу як об'єкта управління, розробка проекту АСУТП, комплектація та постачання обладнання, авторський нагляд при монтажі засобів автоматизації, розробка та налагодження програмного забезпечення, навчання оперативного персоналу і здача систем управління в експлуатацію.

Назад угору
Шафа управління від НТФ Інкотех  

До основних переваг, які стали визначальними для НТФ "Інкотех" при виборі основного постачальника, слід віднести високу якість і компактність виробів

НТФ "Інкотех" при комплектації шаф управління, проектованих і виготовлених для АСУ ТП нафтохімічних виробництв, використовує клемні вироби, інтерфейсні реле і джерела живлення виробництва компанії Phoenix Contact.
Найбільш широко застосовуються пружинні клеми: дворівневі STTB для підключення контрольних ланцюгів, тримачі запобіжників HESI і клеми QUATTRO для розподілу електроживлення, трирівневі клеми ST для підключення до шаф інтерфейсних ліній зв'язку RS-485, чотирьохрівневі клеми ST із заземленням для підключення кабелів живлення електродвигунів та ін. Інтерфейсні реле серії PLC використовуються для перетворення рівнів дискретних сигналів. Для електроживлення контролерів і пристроїв зв'язку з об'єктом і контрольними ланцюгами застосовуються імпульсні джерела живлення серій QUINT і TRIO. Оскільки на нафтохімічних виробництвах  підвищені вимоги до надійності і працездатності систем управління, всі джерела живлення, що встановлюються в шафах АСУ ТП, резервуються за допомогою діодних модулів QUINT.
Особливо варто відзначити компактність застосовуваних комплектуючих Phoenix Contact, яка сприяє високій щільності монтажу, що, в свою чергу, призводить до збільшення інформаційного навантаження шаф управління - кількості каналів входу / виходу сигналів. Неабиякою мірою цьому сприяє і постійне розширення компанією Phoenix Contact номенклатури пропонованих комплектуючих. Так, наприклад, одним з факторів, що сприяли збільшенню кількості каналів входу / виходу іскробезпечних сигналів з 128-ми до 208-ми в шафі з габаритними розмірами 2000 (в) х 800 (ш) х 400 (г) мм, став перехід від дворівневих клем STTB до чотирьохрівневим клем PT, що дозволило збільшити ємність кроссового відділення шафи без зміни його розмірів.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити