Технології

Технології, що вражають

Технології, що вражають

Переконайтеся самі в перевагах наших інноваційних технологічних рішень.

В основі наших інноваційних виробів і рішень лежать досконалі технології. Дізнайтеся, які переваги забезпечує використання наших технологій.

PROFINET

PROFINET  

Поєднання інформаційних функцій і функцій автоматизації

Технологія PROFINET — це продуктивна та сумісна з різними системами базова архітектура. Функціональні доповнення дають змогу задовольняти вимоги різних галузей і рішень.

Інформаційні функції доповнюють функції з автоматизації технологічних процесів — завдяки цьому пристрої та мережі PROFINET оптимально інтегруються в інформаційні інфраструктури.

Технологія гібридних пускачів двигуна

Гібридні пускачі двигуна CONTACTRON  

Інтелектуальне перемикання двигунів

Гібридні пускачі — надійне та компактне електронне рішення для простого перемикання, реверсування та захисту двигунів!

Вибухозахист — теорія та практика

Брошура «Вибухозахист»  

Основі принципи вибухозахисту

Тема вибухозахисту актуальна не лише в хімічній і нафтохімічній галузі, але й під час проектування, монтажу та експлуатації іншого обладнання. Навіть у таких, здавалося б, безпечних сферах, як харчова промисловість, існують серйозні потенційні небезпеки.

В цій брошурі розглядаються ризики в потенційно вибухонебезпечних середовищах і наводяться рекомендації, що мають спростити повсякденну роботу.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити