Правильний тиск: іскробезпечні розділювачі сигналу на підприємстві MAN Turbo

MAN Turbo, Цюріх: компресори для нафтогазової галузі

Концерн MAN, у якому працює близько 50000 співробітників, — один зі світових лідерів у сфері виробництва вантажних автомобілів, двигунів і різного промислового обладнання.

У Цюріху розташоване швейцарське підприємство концерну — MAN Turbo AG. 700 спеціалістів, які тут працюють, займаються головним чином розробкою та виробництвом компресорів для нафтогазової галузі.

Сфера застосування

Компресори необхідні для економічно ефективного транспортування нафти та газу трубопроводами.

Для передачі даних технологічного процесу з вибухонебезпечного середовища в систему керування, що знаходиться в безпечній зоні, виробник використовує іскробезпечні інтерфейсні модулі серії MACX Analog Ex від компанії Phoenix Contact.

Ці модулі застосовуються, зокрема, на нафтопереробному заводі в Туркменістані, а також на нафтовидобувній платформі у Бразилії

Рішення

Компресор MAN з модулем INTERFACE від Phoenix Contact  

Компресор MAN із модулем INTERFACE від Phoenix Contact

Виникла потреба в нормалізаторі сигналу для розподільної шафи з метою передачі даних температури з вибухонебезпечної зони. Компанія MAN Turbo обрала іскробезпечні вимірювальні перетворювачі температури MCR-EX-SL-RTD-I з лінійки продукції MACX від місцевого представництва компанії Phoenix Contact (Тагельсванген, Швейцарія).

Модулі Analog Ex — це повний асортимент одно- та двоканальних розділювачів сигналу (аналоговий і цифровий вхідний і вихідний сигнали; сигнал температури) для вибухонебезпечних середовищ, а також відповідних аксесуарів.

Інноваційний з’єднувач для DIN-рейки спрощує монтаж, живлення та діагностику.

Характерні приклади застосування цих модулів, що мають габаритну ширину лише 12,5 мм, — вимірювання тиску, витрат, вологості, температури, а також керування регулювальними клапанами та клапанними блоками за допомогою перетворювачів.

Пристрої сертифіковані для електричних кіл Ex-i у вибухонебезпечних середовищах аж до класу 0 (газ) і 20 (пил), а також для встановлення у вибухонебезпечних середовищах класу 2 (ATEX, IECEx, UL).

Інноваційна концепція комутації забезпечує високоточну передачу даних з мінімальними втратами потужності сигналу. Відповідність вимогам SIL (рівень повноти безпеки) уможливлює експлуатацію в системах, від яких залежить безпека.

До того ж модулі легко конфігуруються за допомогою стандартизованого інтерфейсу FDT/DTM (Field Device Tool/Device Type Manager).

Резюме

«Під час реалізації проекту ми отримали чудову підтримку з боку спеціалістів Phoenix Contact, яка допомогла завершити проект вчасно та без значних перерв у роботі, — розповів відповідальний інженер компанії MAN. — Це дуже важливо для установок високої складності, що йдуть на експорт».

Інженер компанії MAN планує використовувати продукцію Phoenix Contact і в майбутніх проектах, зокрема з побудови газових компресорів. Він дуже задоволений співпрацею: «Я буду рекомендувати цього компетентного постачальника колегам у своєму концерні».

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити