З’єднувальні коробки для ефективного польового монтажу

З’єднувальні коробки для ефективного польового монтажу

Концепція монтажу з можливістю масштабування

Максимальна готовність завдяки модульності.

Переваги для Вас

  • Зменшення габаритів, маси та витрат на польовий монтаж
  • Збільшення резервів масштабування системи без розширення площі
  • Простий і безпомилковий процес замовлення завдяки унікальним номерам для замовлення
  • Глобальна відповідність стандартам та доступність в усьому світі
  • Індивідуальна допомога в проектуванні та розміщенні
  • Єдиний постачальник прогресивних концепцій

Застосування

Польова з’єднувальна коробка в хімічній установці  

Польова з’єднувальна коробка в хімічній установці

У системах керування технологічними процесами, як і раніше, найчастіше використовуються звичайні аналогові та двійкові сигнали. Залежно від системи на польовому рівні збирається від кількох сотень до кількох тисяч сигналів, які передаються окремими парами проводів на центральні плати вводу/виводу. Така інфраструктура передачі сигналів найпростіша та забезпечує найзручніше діагностування. Однак вона займає найбільше місця на польовому рівні, зокрема через традиційне паралельне прокладання проводів.

Окремі проводи датчиків зводяться в з’єднувальні коробки (junction boxes), а сигнали з них передаються багатополярним магістральним кабелем (trunk) у центральне розподільне приміщення. Під час проектування та експлуатації польових кабельних систем хімічних заводів на порядку денному завжди стоять питання економії місця та коштів. Це стосується також проектування та експлуатації модульних морських видобувних платформ і плавучих установок для видобування, зберігання та відвантаження нафти (FPSO).

Вимагається також, щоб компоненти системи розміщувалися так, щоб водночас заощаджувати масу, та мати достатній запас вільного місця для розширення в майбутньому.

Рішення

Компанія Phoenix Contact розширила свій і без того багатий асортимент модульних клем для систем керування технологічними процесами, доповнивши його виробами в сталевому корпусі, розробленими спеціально для потенційно вибухонебезпечних зон.

CLIPLINE complete  

Зменшена габаритна ширина для економії місця

Модульні клеми для високої щільності монтажу в тісному просторі

Серія модульних клем CLIPLINE complete — квінтесенція 90-річного досвіду в галузі. Для польового монтажу систем керування технологічними процесами, окрім перевіреного гвинтового з’єднання, пропонується інноваційна технологія Push-in.

Ці модульні клеми призначені для прозорого та компактного монтажу у стіснених просторових умовах. Вони запобігають помилкам підключення та додатково забезпечують підключення провідника з перерізом 1,5 мм² (наприклад, у серії PT 1,5/S… з шириною кроку 3,5 мм та можливістю підключення 1,5 мм²); завдяки цьому створюється запас місця на DIN-рейці та стає можливим зменшення корпусу.

Нова фланцева конструкція сталевого корпусу  

Нова фланцева конструкція сталевого корпусу

Сталевий корпус з очевидними перевагами

Новий сталевий корпус, окрім відповідності практично всім чинним стандартам, відрізняється широким діапазоном температури експлуатації: від –55 до +140° C. На вибір пропонуються різні типи та розміри корпусів (від 100 x 100 x 80 мм до 1000 x 1000 x 300 мм), а також різні варіанти виконання (фланець 0–4, кришка, дверцята).

Нова фланцева конструкція корпусу забезпечує зменшення маси принаймні на 10 % порівняно зі звичайними корпусами без жодної втрати стійкості.

Змонтовані на заводі, готові до підключення з’єднувальні коробки  

Універсальне рішення економить до 30 % місця

Змонтовані на заводі, готові до монтажу з’єднувальні коробки

У нас можна придбати комплектне рішення — повністю устаткований сталевий корпус. Корпуси комплектуються модульними клемами залежно від потреб замовника. Така комбінація зменшує габарити приблизно на 30 % порівняно зі звичайними польовими з’єднувальними коробками. Це зменшує масу, розміри та витрати на польовий монтаж. Залишається лише вибрати, що для вас важливіше: економія місця (для морських установок) або наявність додаткового резерву для розширення (наприклад, для хімічних установок).

Ми будемо раді розробити для вас оптимальну концепцію польового монтажу та надати все від одного постачальника (використовуючи власну продукцію та продукцію інших постачальників) в усьому світі. Наші переваги — суворе дотримання строків та індивідуальний підхід до кожного проекту — лише зверніться до нас.

Наша продукція

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити