Ефективна модернізація газової електростанції в окрузі Леях

I & C Energo: провідне чеське інженерне підприємство

Компанія I & C Energo a. s. заснована 1993 року як дочірнє підприємство чеської енергетичної компанії CEZ a. s.

Це провідне інженерно-постачальне підприємство надає послуги в усьому світі.

Найбільш активно компанія I & C Energo працює у сфері систем вимірювання та контролю, промислових інформаційних систем та електросистем. У спектр послуг входять також допомога в системній інтеграції та конструюванні.

Сфера застосування

У партнерстві з фірмою Emerson Process Management s. r. o. компанія I & C Energo отримала 2007 року замовлення на модернізацію системи керування двох генераторних агрегатів газової теплоелектростанції в пакистанському окрузі Леях.

Електростанція в окрузі Леях, як і більшість електростанцій у країнах Перської затоки, виконує дві функції — генерування енергії та опріснення морської води (CPDP).

Експлуатує її компанія SeWa (Sharjah Electricity and Water Authority).

Рішення

Модульні клеми Phoenix Contact  

Модульні клеми Phoenix Contact

Для модернізації системи керування застосовано модульні клеми UT та URTK від компанії Phoenix Contact. Модернізація проектувалася за допомогою програмного забезпечення CLIP PROJECT.

Реле ПЛК мають малу габаритну ширину, тому використовуються для обміну сигналами між 24-вольтним рівнем керування та 110-вольтним периферійним рівнем виконавчих елементів і датчиків.

Блок живлення QUINT POWER стабілізує напругу у вторинному електричному колі та вможливлює активний контроль працездатності за допомогою світлодіодного індикатора стану.

Резюме

Phoenix Contact бере участь у програмі Alliance Supplier фірми Emerson Process Management.

Наявність цієї акредитації та позитивний досвід реалізації проектів з використанням компонентів Phoenix Contact у минулому зумовили вибір постачальника та допомогли налагодити співпрацю між компаніями I & C Energo, SeWa та Phoenix Contact у рамках проекту в окрузі Леях.

Завдяки використанню продукції Phoenix Contact, наприклад блоків живлення QUINT POWER, вдалося модернізувати наявні розподільні шафи без розширення займаної площі та пов’язаних із цим додаткових витрат.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити