Індивідуальний підхід до розподілу сигналів економить простір в розподільному приміщенні

Індивідуальний підхід до розподілу сигналів економить простір в розподільному приміщенні

Економія місця

Звільніть місце в розподільному приміщенні, використовуючи компактні концепції розподілу для систем керування виробничими процесами.

Переваги

  • Зменшення витрат на розподіл за рахунок зменшення розподільних шаф майже на 20 %
  • Індивідуальна допомога в проектуванні та розміщенні
  • Уніфікована концепція розподілу сигналів від одного постачальника
  • Єдиний постачальник усіх компонентів

Застосування

У системах керування технологічними процесами, як і раніше, найчастіше використовуються звичайні аналогові та двійкові сигнали. Цей тип передачі сигналів із паралельним прокладанням проводів найпростіша та забезпечує найзручніше діагностування, однак займає найбільше місця в розподільному приміщенні.

Залежно від системи на польовому рівні збирається від кількох сотень до кількох тисяч сигналів, які передаються окремими парами проводів на центральні плати вводу/виводу. Окремі проводи датчиків або виконавчих елементів зводяться в з’єднувальні коробки (junction boxes), а сигнали з них передаються багатополярним магістральним кабелем (trunk) у центральне розподільне приміщення. Там встановлено розподільні шафи або стійки, у здійснюється наскрізний розподіл різних сигналів із цих магістральних кабелів. Після цього за допомогою інтерфейсних модулів, що залежать від типу сигналу, виконується перехресний розподіл між різними платами вводу/виводу системи контролю розподілу (DCS). Як інтерфейсні модулі, так і плати вводу/виводу системи керування, як правило, встановлюються в окремих шафах або стійках.

Очевидно, що для ефективного розподілу сигналів необхідно врахувати дуже багато деталей. Оператори установок, проектувальні бюро та постачальники систем керування в рівній мірі зацікавлені в компактних концепціях розподілу. Адже природним є прагнення до зменшення кількості розподільних шаф з метою зменшення розміру розподільного приміщення та відповідних витрат. Ще один пункт, який необхідно враховувати, — відкритість для міграції.

Приклад структури іскробезпечної системи розподілу сигналів

Приклад структури іскробезпечної системи розподілу сигналів

Рішення

Розподільне приміщення системи керування технологічним процесом  

Розподільне приміщення системи керування технологічним процесом

Концепції розподілу мають підбиратися відповідно до умов експлуатації та особливостей систем керування. Упродовж десятиліть прогрес у сфері розподілу сигналів пішов дуже далеко, зокрема в тому, що стосується щільності сигналів.

Наша компанія постачає повний спектр компонентів для сполучення системи керування з польовим рівнем. Ми маємо досвід співпраці з багатьма кінцевими замовниками та постачальниками систем керування розподілом (DCS) з усього світу, тому здатні запропонувати багатий асортимент різноманітних компонентів для розподілу, які вможливлюють вільний вибір щільності сигналів.

Економія до 20 % місця завдяки індивідуальному підходу до розподілу сигналів  

Економія до 20 % місця завдяки індивідуальному підходу до розподілу сигналів

Вже не одне десятиліття ми розробляємо спеціальні інтерфейсні модулі та кабельні рішення, призначені як для різноманітних компонентів вводу/виводу великих виробників систем керування, так і безпосередньо для конкретних систем кінцевих замовників.

Окрім модульних/розподільних клем і пасивних інтерфейсних та релейних модулів ми виробляємо всі види активних інтерфейсних компонентів, як-от розділювачі живлення з сертифікатом SIL, подвоювачі сигналу IS, блоки керування клапанами, пристрої захисту від перенапруг і реле безпеки.

Завдяки використанню передових технологій усі ці пристрої оптимізовані для широкого діапазону температур і мають малу габаритну ширину. Наприклад, одна іскробезпечна шафа розміром 80 x 80 см дає змогу розв’язувати та розподіляти до 1024 аналогових вхідних сигналів. Це означає, що економиться близько 20 % місця. Сигнальні лінії монтуються в шафі за допомогою компактної та надійної термінальної плати (termination carrier) і за лічені секунди підключаються за допомогою системних з’єднувачів.

Від консультації до постачання — все з одних рук

Розподільна шафа з високою щільністю монтажу  

Розподільна шафа з високою щільністю монтажу

Наші вироби використовуються по всьому світу практично в будь-яких типах систем керування неперервними виробничими процесами. Маючи такий цінний досвід, ми будемо раді розробити концепцію розподілу спеціально для вас — для нових систем, незначних розширень і міграцій.

Разом із вами ми підберемо оптимальну продукцію, допоможемо скласти електричні схеми та спільно з партнерами забезпечимо надійне постачання за принципом «єдиного вікна» — лише зверніться до нас.

Наша продукція

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити