Назад до огляду

Інноваційна система розподілу напруги для компанії Ritter Starkstromtechnik

Велике електротехнічне підприємство

Компанія Ritter Starkstromtechnik GmbH & Co (Дортмунд, Німеччина) — великий роботодавець (550 робочих місць) і одне з найбільших підприємств у сфері електротехніки. Спектр продукції та послуг цієї компанії охоплює чотири сфери:

  • Поєднання великих мереж у будівлях і промислових системах за допомогою традиційних технологій монтажу.
  • Організація технічних процесів і керування ними за допомогою індивідуальних рішень для автоматизації.
  • Комутаційні пристрої для силового розподілу.
  • Безпечний розподіл напруги за допомогою середньо- та низьковольтних розподільних пристроїв на промислових і енергопостачальних підприємствах.

Застосування

Середньо- та низьковольтні розподільні пристрої проектуються, конструюються та виготовляються на заводі компанії Ritter у місті Ольфен. Вони постачаються як стандартні системи, що пройшли типові випробування, або як виготовленні за індивідуальним замовленням рішення.

На особливу увагу заслуговує інноваційна середньовольтна установка GT 4. У ній, завдяки особливій конструкції силового блоку, вдалося зменшити габаритну ширину до 600 мм (у виконанні для струму 31,5 кА).

Інноваційною складовою блоку керування установкою є технологія швидкого з’єднання QUICKON від компанії Phoenix Contact.

Рішення

Ножове з’єднання IDC  

Швидкість і надійність: ножове з’єднання IDC

Клеми швидкого з’єднання QUICKON позбавляють від необхідності видаляти ізоляцію з провідників та використовувати наконечники.

Після відрізання потрібної довжини провідники з легкістю під’єднуються за допомогою звичайної викрутки. Типи клем для номінального перерізу 1,5 і 2,5 мм² дають змогу підключати провідники із перерізом від 0,34 до 2,5 мм².

Окрім прохідних клем і клем для захисного провідника існують багатополюсні клеми TWIN. За їхньою допомогою можна швидко розподіляти потенціали.

Резюме

Різноманітні завдання з перемикання можуть виконуватися за штекерів із розділювачами, запобіжниками та іншими вбудованими елементами, які вставляються в базову клему.

Окрім того, модульні клеми QUICKON доступні у гібридному виконанні. У них технологія швидкого підключення комбінується з гвинтовим або пружинним з’єднанням. Завдяки цьому можна вільно вибирати технологію з’єднання залежно від вимог замовника або чинних норм з’єднувальних технологій.

Характеристики технології швидкого з’єднання QUICKON перевищують вимоги діючих стандартів, наприклад EN 60998 і EN 60947; вироби QUICKON відповідають також вимогам до обладнання, що експлуатується у вибухонебезпечному середовищі Ex-e згідно з директивою ATEX.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити