Назад до огляду

Trusted Wireless — бездротова система вводу-виводу на Яллорнській теплоелектростанції

Технології Phoenix Contact для виробництва електроенергії

Яллорнська теплоелектростанція, що працює на бурому вугіллі, належить компанії TRUenergy (попередня назва — Yallourn Energy). Це третя за розміром електростанція в австралійському штаті Вікторія, яка розташована у 150 км на схід від Мельбурна в регіоні Латроб-Веллі.

Електростанція покриває близько 22 % потреби штату Вікторія та 8 % загальнонаціональної потреби в електроенергії.

Електроенергія виробляється в Яллорні з 1921 року. 2001 року компанія TRUenergy інвестувала 500 мільйонів доларів в модернізацію електростанції та вуглевидобувного підприємства. Компанія Phoenix Contact була обрана як постачальник бездротового рішення Trusted Wireless.

Застосування

Оскільки очікувалося, що запаси вугілля у східній частині Яллорнського родовища вичерпаються 2007 року, за п’ять років до того почалися роботи з перенесення русла розташованої поруч річки Морвелл для забезпечення вільного доступу до запасів твердого палива з вугільного басейна Мерівейл.

Без цього перенесення електростанція могла б потребувати фундаментальної модернізації або навіть бути закрита. Перенесення русла річки Моруелл та відкриття доступу до запасів вугілля дало змогу продовжити експлуатацію електростанції до 2032 року. А систему подачі вугілля в Яллорні було дообладнано виробами Phoenix Contact.

Рішення

Австралія, вхідні/вихідні сигнали, Trusted Wireless, Яллорн, виробництво електроенергії  

Пристрої вводу/виводу Trusted Wireless

Модуль RAD ISM 900 BD — бездротовий приймач-передавач для розширення з’єднань «точка — багато точок» і схем із повторювачем; призначений для двосторонніх бездротових систем передачі даних із частотою 900 МГц.

Перед початком експлуатації бездротові приймачі-передавачі RAD від компанії Phoenix Contact пройшли комплексні випробування на Яллорнській електростанції.

Компанія TRUenergy обрала для дообладнання системи подачі вугілля бездротові пристрої вводу/виводу, щоб відмовитися від довгих кабелів, з якими завжди пов’язані певні проблеми.

Система подачі вугілля транспортує паливо з бункера на місці видобування в бункер електростанції. Зазначені пристрої встановлено в 16 сегментах установки (8 бункерних вивантажувачів, 4 конвеєри, 4 вагонетки для подачі вугілля). Це рішення включає в себе 16 комплектних приймачів-передавачів, 72 цифрові модулі вводу, 72 цифрові модулі виводу, а також 18 аналогових модулів вводу та 18 аналогових модулів виводу.

На фото показано одну з установлених бездротових систем вводу/виводу. Відстань між винесеною шафою вводу/виводу та найвіддаленішим бункерним вивантажувачем становить близько 250 м. Перевагою в цій ситуації була наявність великої кількості точок підключення для входів/виходів і панель з достатнім місцем для додаткових портів RJ45 і D-SUB. Промисловий з’єднувач Ethernet VARIOSUB RJ-45 від компанії Phoenix Contact був розроблений для передачі даних за стандартом Gigabit Ethernet (категорія 5e). З’єднувач VARIOSUB сумісний зі звичайними з’єднувачами RJ45 і вможливлює швидке підключення за допомогою стандартних комутаційних кабелів. З’єднувач має повне екранування, яке гарантує надійну передачу даних у середовищах з електромагнітними перешкодами.

Резюме

Якщо потрібно передавати аналогові та цифрові вхідні/вихідні сигнали на дальні відстані, найкраще підійде технологія Trusted Wireless. Ця модульна система здатна передавати до 33 аналогових або 66 цифрових сигналів.

Технологія Trusted Wireless розроблена спеціально для забезпечення максимально надійної передачі та мінімізації чутливості до перешкод. Завдяки цьому в розпорядженні проектувальників і користувачів є практично безвідмовна лінія передачі, призначена для промислових середовищ. Сигнали, збір яких раніше був неможливий або можливий лише з дуже високими витратами, тепер отримуються просто та швидко.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити