Розвідка та видобування

Розвідка та видобування

Технології для складних умов

Скористайтеся перевагами надійних рішень із моніторингу та обміну даними.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

  • Місця видобування
    Місця видобування

    Phoenix Contact пропонує надійні рішення для моніторингу та обміну даними для місць видобування від трубопроводів до місць зберігання у локальних резервуарах.

  • Точки вимірювання та локальні резервуари
    Точки вимірювання та локальні резервуари

    На шляху з місця видобування до подальшої переробки або до резервуарів необхідно постійно контролювати якість і потік нафтопродукту, а також стежити за герметичністю.

Від місць видобування та трубопроводів до місць зберігання у локальних резервуарах — скрізь у сфері розвідки та видобування потрібні надійні рішення з моніторингу та обміну даними. Типові регіони, де розташовані місця видобування, відрізняються зазвичай різкими перепадами температур і нестачею інфраструктури.

Частина сигналів знімається з вибухонебезпечних середовищ та має бути передана на сотні кілометрів. У цій сфері Phoenix Contact має широкий асортимент продукції та галузеві ноу-хау та пропонує багато рішень. Основою для цих рішень служать надійні компоненти для розширеного температурного діапазону, мережеві технології для різноманітних шляхів передачі та системи входу/виходу для всіх розповсюджених сигналів датчиків.

Огляд: розвідка та видобування

Огляд: розвідка та видобування

Phoenix Contact пропонує надійні рішення для моніторингу та обміну даними для місць видобування: від трубопроводів до місць зберігання у локальних резервуарах.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити