Нафтопереробні заводи

Нафтопереробні заводи

Найвищий ступіть експлуатаційної готовності

Phoenix Contact є експертом у сфері масштабованих рішень, які дозволяють мінімізувати час простою ваших установок.

Експлуатаційна готовність є ключовим фактором коли йдеться про інтеграцію систем польової шини для автоматизації в системі керування процесом. Це стосується як PROFIBUS PA, так і FOUNDATION Fieldbus.

Phoenix Contact є досвідченим в галузі партнером для масштабованих рішень. Ці рішення мінімізують наслідки несправностей у сегменті та підвищують таким чином готовність установок. Так, наприклад, нормалізатор сигналу можна замінити або розширити під час виконання процесу, не порушуючи обмін даними з вузлами польової шини.

Переваги

  • Максимальна готовність у випадку несправності завдяки можливості «гарячої заміни» компонентів
  • Швидке встановлення завдяки готовим до монтажу польовим з’єднувальним коробкам
  • Компактне розміщення більшості сигналів завдяки компактним рішенням з електромонтажу, таким як термінальна плата

З’єднувальні коробки

З’єднувальні коробки в дії  

Повністю встановлені з’єднувальні коробки для вибухонебезпечного середовища

З’єднувальні коробки — це блоки керування, готові до монтажу, за допомогою яких ви можете реалізувати різноманітні з’єднання на польовому рівні.

З’єднувальні коробки поставляються або попередньо зібрані з можливістю індивідуального припасування, або в повній комплектації з усіма нормалізаторами сигналу та всіма кабелями. Вони також можуть використовуватися у вибухонебезпечному середовищі.

Рішення для PROFIBUS PA і Foundation Fieldbus

Шафа керування для обміну даними за допомогою FOUNDATION Fieldbus або PROFIBUS PA  

Рішення для обміну даними за допомогою FOUNDATION Fieldbus або PROFIBUS PA

Тут ви знайдете готові рішення для надійного та простого обміну даними за допомогою FOUNDATION Fieldbus або PROFIBUS PA.

Таким чином ви заощаджуєте час монтажу та забезпечуєте готовність установок завдяки компонентам із можливістю «гарячої заміни». Для чотирипроводових пристроїв польової шини доступні й варіанти з розподілом 24 В постійного струму.

Термінальна плата

Термінальна плата  

Термінальна плата для розподілу сигналів

В технологічних установках генерується до 10 000 сигналів. В таких умовах особливо актуальною є ефективна можливість швидкого та безпомилкового розподілу сигналів.

Термінальна плата від Phoenix Contact — це відповідне рішення з електромонтажу, яке дозволяє наочно та компактно з’єднувати велику кількість сигналів із системою керування процесом.

Конструкція розподілу для іскробезпечних сигналів

Зменшуйте кількість своїх розподільних шаф шляхом підвищення щільності монтажу. Наші рішення дозволяють компактно та наочно розподіляти сигнали у вибухонебезпечних середовищах перехресним розподіленням за допомогою інтерфейсних модулів та на картах вводу/виводу DCS. Доповнюють цей пакет інноваційні рішення з маркування.

Конструкція розподілу для іскробезпечних сигналів  

Компактні рішення від Phoenix Contact для розподілу сигналів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити