Бурові платформи

Бурові платформи

Для складних умов

Наші рішення для бурових платформ поєднують у собі морську сертифікацію та технології для вибухонебезпечного середовища.

Бурові платформи висувають водночас вимоги для морських умов та для вибухонебезпечного середовища. Системи автоматизації мають обробляти сигнали з вибухонебезпечного середовища та бути сертифікованими відповідно до GL, DNV або ABS Це визначає вимоги до системної побудови рішення, а також до міцності компонентів, що використовуються.

Багаторічний досвід у морській галузі та широкий асортимент морських і вибухозахищених технологій роблять компанію Phoenix Contact компетентним партнером для ефективних рішень на бурових платформах.

Переваги

  • Надійний захист від перенапруги завдяки широкому асортименту розрядників
  • Ефективне керування двигуном для отримання енергії завдяки системі вводу/виводу для шини CAN
  • Відмовостійкі протипожежні системи з резервною системою автоматизації

Виробництво електроенергії

Дизельний генератор на судні  

Рішення для енергопостачання платформи за потребою

Тримайте під контролем енергоспоживання на платформі та підключайте в разі потреби додаткові дизельні генератори. За допомогою модульної системи керування та вводу/виводу та з’єднання CAN можна реалізувати керування електроживленням, яке забезпечить постійне енергопостачання на платформі.

Модульна конструкція системи дозволяє розширювати її в будь-який час.

Пристрій захисту від перенапруг

Морська бурова платформа під час грози  

Морські бурові платформи мусять бути особливо захищені від удару блискавки

Високим вишкам на бурових платформах, включно з деррік-кранами, загрожують удари блискавки. Складна техніка для приводу бурових штанг мусить бути постійна захищена від ушкодження через перенапругу.

Phoenix Contact пропонує ефективні рішення для захисту від перенапруги на основі розрядників POWERTRAB та FLASHTRAB.

Протипожежне обладнання

Нафтовий танкер  

Резервні рішення автоматизації для протипожежного обладнання на суднах

Рішення для автоматизації з резервуванням на системах керування та моніторингу дозволяють постійно контролювати функціонування протипожежної системи.

Датчик потоку дозволяє точно визначати чи наповнені всі трубопроводи водою. Таким чином в разі аварії є можливість швидко зреагувати.

Резервна структура для систем життєзабезпечення

Дві системи керування, на яких встановлено резервне прикладне програмне забезпечення, гарантують відмовостійкість. Насос контролює постачання води. З’єднання
з мережею платформи для забезпечення аварійної сигналізації на всій установці можливе в будь-який час за допомогою численних інтерфейсів.

Резервна структура для систем життєзабезпечення  

Резервна структура піклується про максимальну експлуатаційну готовність систем життєзабезпечення

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити