Місця видобування

Місця видобування

Надійний контроль на відстані

Завдяки рішенням для моніторингу для місць видобування стан установок завжди буде під вашим контролем.

Назад до Розвідка та видобування

Категорії

Місця видобування нафти та газу дуже різняться за геологією, географічним розташуванням, нафтопродуктом і розміром. До того ж вони можуть бути розташовані за багато кілометрів одне від одного: часто неможливо ані прокласти кабель, ані використовувати GSM-мережу. Застарілі місця видобування не обладнано системами моніторингу, що призводить до необхідності застосування дорогого обслуговування.

Phoenix Contact пропонує надійні комплексні рішення для оцифровування нафтових родовищ як під час реконструкції (Brownfield) так і для нових об’єктів (Greenfield). За допомогою цих рішень можна здійснювати надійні та економічні контроль і діагностику навіть на великих відстанях.

Переваги

  • Одна контактна особа для оцифровування нафтового родовища за допомогою комплексних рішень, які можна підібрати індивідуально
  • Безпечний обмін даними завдяки технології шифрування для багатьох каналів передачі
  • Ефективне та економічне технічне обслуговування завдяки концепції для мобільного або децентралізованого доступу до установок

Контроль місць видобутку

Периферійний пристрій (Remote Terminal Unit) для моніторингу місць видобування з автоматичним електричним живленням  

Масштабоване комплексне рішення для моніторингу місць видобування.

Периферійні пристрої (Remote Terminal Units, RTU) є важливими елементами для дистанційного моніторингу місць видобування. Завдяки комплексним рішенням від Phoenix Contact ви можете суттєво покращити доступ, наприклад, до насосних станцій.

Таким чином видобування та експлуатаційна готовність установок стають прозорішими, бо технічне обслуговування можна здійснювати лише в разі потреби.

Безпечна мережа

Безпечна мережева технологія з радіомодулем Radioline  

Безпечне передавання сигналу через радіомодуль Radioline

Залежно від технічних та географічних вимог ваших місць видобування Phoenix Contact пропонує вам надійні та перед усім безпечні рішення для передачі даних до диспетчерської та назад.

Від бездротової системи з власним протоколом зв’язку та 3G-модему з безпечним маршрутизатором і технологією VPN до модемів SHDSL, коли інфраструктура забезпечує відповідні проводи.

Віддалена діагностика

Допущений до використання у вибухонебезпечних середовищах планшет для моніторингу місця видобутку  

Допущений до використання у вибухонебезпечних середовищах планшет для моніторингу місця видобутку

У будь-який час у вас є доступ до місця видобування та можливість гнучкої діагностики стану установки. З додатком Visu+ mobile, наприклад, ви можете використовувати допущений до використання у вибухонебезпечних середовищах планшет або смартфон, щоб отримувати інформацію з місця видобутку.

Таким чином ви створюєте для свого персоналу ефективні рішення для обслуговування та моніторингу.

Об’єднання цифрових нафтових родовищ у мережу

На місцях видобування часто створюється широко розгалужена та сітчаста мережа. У нас ви знайдете рішення для надійної передачі даних на декілька кілометрів на базі радіомодулів Radioline

Radioline дозволяє швидко розбудовувати вузлові мережі — безпосередньо на пристрої з колесом налаштування або через USB-накопичувач. У разі виникнення завад вихід з ладу одного радіомодуля відразу ж компенсується.

Об’єднання цифрових нафтових родовищ у мережу  

Завдяки мережевим технологіям від Phoenix Contact ви зможете безпечно та надійно розбудувати мережу на своєму нафтовому родовищі

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити