Точки вимірювання та локальні резервуари

Точки вимірювання та локальні резервуари

Якість і кількість під контролем

Контроль нафтопродукту дорогою до подальшої переробки або зберігання в резервуарі.

На шляху з місця видобування до подальшої переробки або до резервуарів необхідно постійно контролювати якість і потік нафтопродукту, а також стежити за герметичністю. Стандартні методи вимірювання, наприклад відповідно до API, передбачають однаково стандартизовану обробку даних в електроніці.

Тут Phoenix Contact пропонує свої системи керування та вводу/виводу як рішення для майже всіх розповсюджених сигналів. Специфічні бібліотеки функціональних блоків суттєво полегшують інтеграцію вимірювальних станцій. Ви також знайдете перевірені рішення з контролю для автоматизованого заповнення та спустошення резервуарів.

Переваги

  • Модульні рішення для майже всіх польових пристроїв завдяки підтримці всіх розповсюджених протоколів
  • Якість і кількість постійно під контролем із технологіями контролю за стандартом API
  • Швидке проектування складних розрахунків завдяки конкретним функціональним блокам

Функціональний блок для нафтогазової промисловості

Знімок екрана: функціональний блок для нафтогазової промисловості від Phoenix Contact  

Сумісні з API функціональні блоки спрощують проектування

З бібліотеками сумісних з API функціональних блоків для розрахунків обсягу газу ви отримаєте точні значення для свого видобування.

До того ж проектування суттєво спрощується завдяки готовим функціональним блокам і це заощаджує ваш час і гроші.

Система контролю для резервуарів

Нафтогазові резервуари  

Технології керування та обміну даними для моніторингу резервуарів

Завдяки модульній конструкції наших технологій керування та обміну даними система моніторингу резервуарів у будь-який може бути розширена.

Таким чином ви завжди будете повністю проінформовані про рівень заповнення, а також обсяг притоку та відтоку, тому що розрахунок базується на актуальних даних із ваших резервуарів.

Вузол LACT

Газова станція в снігу  

Рішення з вимірювання та контролю для аналізу нафтопродукту

Для вузлів LACT (систем автоматичного відкачування нафти споживачеві) Phoenix Contact пропонує автоматизовані рішення з вимірювання та контролю з конкретними функціональними блоками.

Нафтопродукт аналізується за щільністю, температурою та складом відповідно до стандартів API. Для розрахунків і подальшої переробки завжди наявна сумісна з API інформація.

Рішення щодо вимірювання та керування

4–20 мА, Modbus, NAMUR, FOUNDATION Fieldbus або PROFIBUS PA: модульна система керування від Phoenix Contact дозволяє обробку багатьох стандартних результатів вимірювання.

На шляху до резервуару ви можете отримувати дані та проводити настроювання за допомогою таких загальних пристроїв як насосні станції, клапани або витратоміри. Велика перевага: система дозволяє провести зміни у будь-який час, так що навіть додаткові системи віддаленого зв’язку можуть бути легко інтегровані.

Топологія: рішення щодо вимірювання та керування  

Рішення щодо вимірювання та керування для транспортування нафти та газу до локальних резервуарів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити