FPSO та постачальні платформи

FPSO та постачальні платформи

Надійна техніка на борту

Реалізуйте рішення для автоматизації на палубі та під нею разом із Phoenix Contact .

У галузі високовитратного видобутку нафти за допомогою плавучих систем видобування, зберігання та відвантаження нафти (FPSO) ефективна автоматизація може стати вирішальною економічною перевагою. Сучасні тенденції віддають перевагу дистанційному технічному обслуговуванню та зменшенню кількості технічного персоналу при збільшенні розміру суден. Водночас велике значення мають морські сертифікати та протоколи, такі як SAE J1939, NMEA +2000, RS-323/485, GL або ABS.

Апаратні засоби мають витримувати суворі умови та мати специфічні функції, такі як, наприклад, можливість стовідсоткового регулювання яскравості екрана. Phoenix Contact у цій галузі є досвідченим партнером для надійних рішень з автоматизації на палубі та під нею.

Переваги

  • Потужна та відмовостійка компенсація хитавиці завдяки резервним рішенням з керування
  • Підвищена безпека на борту завдяки повній інтеграції детекторів газу
  • Гнучкі рішення з обслуговування та нагляду завдяки ППК, людино-машинному інтерфейсу та рішенням із візуалізації для суднобудування

Рішення для компенсації хитавиці

Поршні для компенсації хитавиці  

Рішення з автоматизації для компенсації хитавиці

Завдяки рішенням з автоматизації на основі практичного резервування системи обладнання для компенсації хитавиці постійно забезпечуватиме правильне положення судна

Наприклад, у випадках коли динамічного позиціонування недостатньо через великі хвилі. Завдяки маршрутизатору MGUARD-Security та технології VPN в мережі забезпечується захищений обмін даними.

Детектор газу

Шафа керування з технологією керування Axioline  

Резервна система для надійного сповіщення

У нафтогазовій промисловості різні гази є небезпечними для людей та машин. Рішення від Phoenix Contact дозволяють легко інтегрувати газоаналізатор у наявні системи передачі даних.

Завдяки системі резервування у разі виникнення аварії гарантується негайне сповіщення та вжиття запобіжних заходів.

Резервна система візуалізації для багатьох клієнтів

Людино-машинні інтерфейси для застосування в морських умовах  

Людино-машинні інтерфейси для застосування в морських умовах

Наші рішення з обслуговування та спостереження забезпечують необхідну інформацію в необхідному місці. При цьому клієнти мають доступ до сервера з резервуванням.

На центральному промисловому ПК встановлюються права доступу, а також визначається, до яких наборів параметрів клієнт матимете доступ. Це робиться на основі розробленого спеціально для суднобудування апаратного та програмного забезпечення.

Резервна сигналізація та моніторинг

Такі установки як двигун судна, енергогенератор, привод керма або система пожежної сигналізації належать до систем життєзабезпечення на борту. Їхня відмова становитиме небезпеку для команди та судна. Для вчасного інформування про критичні ситуації встановлюється резервна сигналізація та моніторинг на базі надійної системи керування та мережі.

Разом із системами життєзабезпечення вона інформує про загальний стан систем, такий як рівень наповнення баластної води або паливного баку чи запасів питної води.

Концепція резервування для суден  

Концепція резервування для суден

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити