Нафтогазова промисловість

Нафтогазова промисловість

Зростання продуктивності, мінімізація часу простою

Автоматизуйте свої установки відповідно до вимог майбутнього разом із продукцією та рішеннями від Phoenix Contact.

Назад до Рішення

Категорії

 • Сфери застосування та рішення
  Сфери застосування та рішення

  Phoenix Contact надає гнучкі та розширювані комплексні рішення для оптимізації процесів у галузі розвідки та видобування, переробки, транспортування, зберігання та реалізації як на суші, так і на морі.

 • Продукція
  Асортимент продукції

  Phoenix Contact пропонує широкий асортимент технологій автоматизації та з’єднань для застосування в нафтогазовій галузі.

 • Реалізовані проекти
  Реалізовані проекти

  Наші міцні та надійні компоненти та рішення надають підтримку вашим проектам у нафтогазовій галузі.

Пол Малук (Paul Maluck), керівник Global Industry  

Пол Малук (Paul Maluck), керівник Global Industry

«Нафтогазова промисловість постійно змінюється: як виробники, так і експлуатуючі підприємства повинні підвищувати ефективність своїх установок. Компанія Phoenix Contact пропонує широкий вибір інтерфейсів між контролерами та польовим рівнем для автоматизації частково застарілого обладнання для видобування, транспортування та обробки нафти і газу відповідно до вимог майбутнього.

За допомогою гнучких комплексних рішень із можливістю розширення з технологій керування, безпеки, компонентів безпеки та вибухозахисту, захисту від перенапруги, а також програмного забезпечення, розробленого спеціально для цієї галузі, ваше виробництво стане ефективнішим, а час простою мінімізується».

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Матеріали для завантаження

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити