Захист від перенапруг для установок у складних погодних умовах провінції Хайнань

Хайнань в Китаї: установка для виробництва пінополістиролу

Компанія Hainan Shihua Jiasheng Chemical була заснована для розвитку глобальних продуктивних потужностей з виробництва пінополістиролу та випуску продукції в короткостроковій перспективі.

Компанія виникла як спільне підприємство фірм Hainan Shihua Petrochemical Company та Jiansu Jiasheng Chemical Company.

Метою була побудова установки каталітичного крекінгу сухого газу (Fluid Catalytic Cracking — FCC), здатної випускати 80 000 тон стиролу на рік. Окрім того, необхідно було побудувати мережу трубопроводів між двома материнськими підприємствами.

Загальний обсяг інвестицій у проект склав 390 мільйонів юанів, а заробити на ньому вдалося мільярд.

Окрім того, компанія Hainan Shihua Jiasheng Chemical Company покращила показники галузі в цілому. Адже її внесок у валове виробництво пінополістиролу стає 100000 тон на рік.

Застосування

Компанія Hainan Shihua Jiasheng Chemical розташована на південному кордоні Китаю. Для цього регіону характерні сильні грози та бурі.

Із самого початку проектування важливою темою був блискавкозахист. Пан Цзян Гуочжао (Jiang), керівник відділу технологій, зупинив свій вибір на пристроях захисту від перенапруг від Phoenix Contact.

Рішення

Захист від перенапруг у китайській провінції Хайнань  

Захист від перенапруг для більше ніж 2000 елементів

Компанія Hainan Shihua Jiasheng Chemical обладнала пристроями захисту від перенапруг Phoenix Contact усі польові прилади, а також електричне обладнання приладів системи контролю та пристроїв живлення.

Загальна кількість елементів, устаткованих пристроями захисту від перенапруг та блискавкозахистом Phoenix Contact, перевищує 2000.

Блискавкозахисні розрядники FLASHTRAB FLT забезпечують захист систем електричного живлення. Пристрої захисту від перенапруг, що належать до лінійок продукції VALVETRAB VAL і PLUGTRAB PT, захищають центр контролю. Розрядники PLUGTRAB S-PT у іскробезпечному виконанні захищають польові системи для передачі чутливих даних вимірювальних приладів, пристроїв керування та регулювання.

Резюме

На цьому виробничому підприємстві, що працює з етилбензолом, часто виникали негаразди через грози та бурі. Після встановлення захисних пристроїв Phoenix Contact про такі проблеми забули назавжди.

Пан Цзян Гуочжао (Jiang) каже: «Це підтверджує високу якість пристроїв захисту від перенапруг. Ми прийняли абсолютно правильне рішення. Дуже хотілося б, щоб компанія Phoenix Contact приділяла ще більше уваги технологіям безпеки для хімічної промисловості».

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити