Судна

Судна

Безпека на борту

Оберіть для себе сертифіковані рішення Phoenix Contact для застосування на палубі та під нею.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

 • Ходові містки
  Ходові містки

  Phoenix Contact пропонує індивідуальні рішення для корабельних містків: від резервних контролерів до пристроїв керування та контролю в морських умовах.

 • Машинне відділення
  Машинне відділення

  Phoenix Contact пропонує резервні системи для забезпечення високої експлуатаційної готовності та ефективного використання двигунів та приводів.

 • Трюм
  Трюм

  Phoenix Contact пропонує рішення для трюму — від контролера систем освітлення та гідравлічних систем до систем керування резервуарами та баластною водою.

 • Шлюзи
  Шлюзи

  Сигнальні ліхтарі та системи автоматизації Phoenix Contact забезпечують можливість безпечної та економічної експлуатації шлюзів.

Незалежно від того, чи йдеться про вантажні судна, круїзні лайнери, спеціальні судна, яхти або пороми: Phoenix Contact пропонує індивідуальні рішення зі свого широкого асортименту.

Від моніторингу цистерн, спалювання сміття та очищення води до вимірювання потужності приводного валу — наші системи забезпечують можливість безперебійного керування та передачі даних в будь-якій сфері застосування. Не має значення, чи використовуєте ви кабельні або бездротові системи: мі пропонуємо ефективні та надійні рішення для застосування в жорстких умовах, що відповідають усім чинним вимогам, встановленим для морської галузі.

Огляд: судна

Огляд: судна

Стійкі до відмов рішення для керування та моніторингу для надійної експлуатації суден

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити