Реалізовані проекти

Портфоліо проектів

Ваш партнер у відкритому морі

Дізнайтеся про те, як автоматизація надійно та успішно застосовується в суднобудуванні.

Назад до Морська галузь

Категорії

 • Hallberg-Rassy

  Блискавкозахист від Phoenix Contact на парусній яхті.

 • Ulstein

  Концерн Ulstein спільно з компанією Phoenix Contact розробив систему керування з резервуванням Ulstein IAS на основі технології Ethernet.

 • Peters Shipyards

  Phoenix Contact постачає високопродуктивні системи керування, які виконують функції сигналізації та моніторингу на контейнеровозах верфі Peters Shipyards B.V.

 • Vitters

  Phoenix Contact розробляє разом з eL-Tec основані на PROFINET, а також резервовані системи сигналізації та моніторингу для використання у вітрильниках.

 • MacGregor RoRo

  Компанія MacGregor RoRo, розташована в шведському місті Ґетеборг, як дочірнє підприємство компанії Cargotec Oyj належить до провідних світових виробників обладнання для вантажних та круїзних суден.

Як партнер суднобудівельної галузі ми пропонуємо вам продукцію та рішення для особливих вимог морського середовища. Наведені нижче приклади реалізованих проектів познайомлять вас із асортиментом нашої продукції та послуг для суднобудування.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити