Продукція

Продукція

Промислові рішення, що захоплюють

Багаторічний досвід і розуміння специфіки галузевих вимог допомагають нам створювати спеціалізовані рішення з на основі неперевершеної продукції.

Продукція та рішення для морських умов  

Гідні захоплення промислові рішення на основі неперевершеної продукції

Phoenix Contact пропонує інноваційні та сертифіковані рішення для суден та морських платформ від систем керування до систем візуалізації на базі морських ЛМІ. В основі цих рішень лежить широкий асортимент технологій автоматизації та з’єднання.

Ця продукція комбінується в продумані багатофункціональні системи для реалізації різноманітних функцій, таких як керування, дистанційний моніторинг або фіксація результатів вимірювань. Спираючись на галузеві ноу-хау й багаторічний досвід і беручи до уваги особливі вимоги, ми створюємо гідні захоплення промислові рішення.

Сертифікати на використання в морських умовах: перевірена безпека

Логотипи класифікаційної установи Bureau Veritas, реєстру Ллойда, DNV GL, GL, Rina Services, ABS  

Сертифікати на використання в морських умовах: перевірена безпека

Передумовою для безпечної і надійної автоматизації в суднобудуванні є наявність сертифікатів для використання в морських умовах. Phoenix Contact пропонує продукцію для суднобудування з усіма необхідними сертифікатами.

Хочете отримати інформацію про наші сертифікати? Тоді надішліть нам лист електронною поштою, щоб отримати доступ до огляду.

Промислові рішення, що захоплюють

Неперевершена продукція

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити