Морська галузь

Морська галузь

Сертифікація для застосування в морських умовах

Ви можете покластися на перевірені та надійні рішення для застосування на бурових платформах або суднах.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

  • Бурова платформа
    Бурова платформа

    Phoenix Contact реалізує ефективні рішення для бурових платформ на базі морських та вибухобезпечних технологій.

  • FPSO та постачальні платформи
    FPSO та постачальні платформи

    Phoenix Contact пропонує рішення для автоматизації корабельних установок з метою якомога більш ефективної організації високовитратного процесу видобутку нафти за допомогою плавучих систем видобування, зберігання та відвантаження нафти (FPSO).

Судна, що використовуються в морській галузі, такі як FPSO (плавуча система для добування, зберігання та відвантаження нафти) або постачальні платформи мають бути сертифіковані для експлуатації в морських умовах. Важлива також абсолютна відмовостійкість, оскільки витратні судна мають постійно працювати, щоб не переривати постачання нафти та газу.

Системи життєзабезпечення на суднах (так звані Essential Services), такі як приводи чи протипожежний захист, оснащуються функцією резервування для забезпечення надійного цілодобового функціонування. Майже для всіх завдань з автоматизації в морській галузі Phoenix Contact має перевірені та надійні рішення.

Огляд: морське видобування

Огляд: морське видобування

В рішеннях Phoenix Contact для морських умов особлива увага приділяється морській сертифікації та високому рівню стійкості до відмов.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити