Шлюзи

Шлюзи

Ефективна експлуатація шлюзів

Сигнальні ліхтарі та системи автоматизації Phoenix Contact забезпечують можливість безпечної цілодобової експлуатації.

Шлюзи компенсують перепади висот на водних шляхах. Збої в роботі шлюзової установки на водній магістралі з інтенсивним рухом призводять до міліонних збитків.

Окрім належної експлуатації шлюзу, згідно з дедалі більш суровими вимогами до безпеки, шлюзова установка має бути оснащена надійної системою сигналізації з можливістю діагностики. Сигнальні ліхтарі та системи автоматизації Phoenix Contact забезпечують можливість безпечної цілодобової експлуатації й, таким чином, зменшення поточних витрат.

Переваги

  • Безпечне введення в експлуатацію та просте обслуговування завдяки попередньо встановленим програмним функціям
  • Довговічність пристроїв завдяки міцній конструкцій та інноваційним технологіям
  • Швидка діагностика та тривала безпека даних завдяки сполученню з мережею зі стандартними протоколами

Надійна сигналізація

Сигнальна установка  

Світлодіодні сигнальні ліхтарі для шлюзів

Для шлюзів експлуатаційна готовність систем сигналізації має найвищий пріоритет.

В світлодіодних ліхтарях для шлюзів ця вимога задовольняється за рахунок продуманих функцій діагностики й придатного до використаннях в промисловості з'єднання для передачі даних. Особливо міцний, стійкий до морської води корпус та добротні технології з’єднання розраховані на роботу в складних умовах.

Керування шлюзовими підсистемами

Безпечні системи керування та вводу/виводу  

Безпечне регулювання параметрів шлюзових систем

Керування усім шлюзовим комплексом разом з воротами та камерами ведеться з пункту управління. Широкий асортимент систем керування та вводу/виводу допоможе вам здійснювати моніторинг та керування захисними функціями відповідно до необхідної категорії SIL та рівня продуктивності.

В комбінації з системою передачі даних PROFINET з функцією резервування інтелектуальна система аварійного відключення забезпечує можливість безпечного регулювання параметрів шлюзових підсистем.

Регулювання рівня води

Подавальна насосна станція  

Безпечне керування припливом та скидом води

Модульна технологія керування Phoenix Contact дозволяє регулювати приплив та скид води в шлюзовій камері за потребою й надійно реєструвати дані щодо рівня води.

Керування та моніторинг стану насосів, заслінок та засувок здійснюється за допомогою попередньо запрограмованих функціональних блоків. Можлива проста інтеграція в наявні системи.

Автоматизована система сигналізації для шлюзів

За допомогою світлодіодних сигнальних ламп і систем керування Phoenix Contact можна створювати надійні та енергоефективні сигнальні установки для водних сполучних шляхів.

Невід'ємною складовою частиною загального рішення є сигнальні випромінювачі, що передають інформацію про стан та аварійні повідомлення по всій мережі. Вони підтримують розповсюджені промислові інтерфейси. З’єднання через шину гарантує простоту інтеграції в вашу мережу.

Топологія: автоматизована система сигналізації для шлюзів  

Енергоефективні сигнальні установки для шлюзів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити