Трюм

Трюм

Високі вимоги в неспокійному морі

Ми пропонуємо рішення для трюму: надійно, без збоїв та згідно з вимогами морської галузі.

Для усунення ризиків та безперебійної роботи в трюми потрібна надійна та стійка до відмов система керування основними функціями, такими як робоче освітлення. Обов'язковою також є надійна система керування резервуарами та баластною водою, що гарантує стабільність положення судна незалежно від висоти хвиль.

Phoenix Contact пропонує сертифіковані для використання на суднах рішення для керування системами освітлення й гідравлічними системами та системи керування резервуарами та баластною водою.

Переваги

  • Економічна та доступна інтеграція децентралізованих блоків вводу/виводу в систему керування
  • Комплексні та гнучкі рішення з відкритими інтерфейсами
  • Децентралізований контроль в системі керування завдяки вбудованому веб-серверу

Енергоефективні рішення для освітлення

Освітлення трюму  

Освітлення трюму за потребою

Phoenix Contact пропонує економічні та енергоефективні рішення для освітлення трюму. Контролер з вбудованим веб-сервером забезпечує можливість простої інтеграції в загальну мережу.

Так ви можете в будь-який час здійснювати керування та контроль децентралізованих станцій на суднах.

Надійна автоматизація гідравлічних систем

Судно з відкритою вантажною рампою  

Надійне керування вантажними рампами

Для швидкого завантаження та розвантаження суден потрібні автоматизовані гідравлічні системи. Це дозволить вам уникнути довгих простоїв в порту.

Крім того, для забезпечення безпеки людей на борту потрібна надійна система відкривання та закривання вантажних рамп. Для цього Phoenix Contact пропонує резервні системи керування.

Керування резервуарами та баластною водою

Система моніторингу накопичувальних та вантажних резервуарів  

Моніторинг рівня наповнення накопичувальних та вантажних резервуарів

Обов'язковим є надійний контроль заповнення накопичувальних та вантажних резервуарів.

Phoenix Contact пропонує самостійну систему для попередження переповнення резервуарів. Два блоки керування утворюють резервну систему: система попереднього аварійного сповіщення сигналізує про зменшення рівня заповнення по досягненні 95 %. По досягненні 98 % основна система аварійного сповіщення повідомляє про зупинку заповнення.

Модульні системи керування з відкритими інтерфейсами для будь-якої сфери застосування, наприклад гідравлічних систем

Modbus/RTU, Modbus/TCP, CANopen, NMEA або 4 ... 20 мА: Phoenix Contact пропонує модульні рішення з відкритими інтерфейсами саме для вашої сфери застосування.

Рішення Phoenix Contact допоможуть вам налагодити надійний обмін даними між децентралізованими системами та диспетчерською для експлуатації кормових рамп, кришок люків та рамп, дверей, а також рухомих автомобільних палуб. Так ви можете керувати усіма системами без необхідності переходу в ручний режим у разі виникнення аварійної ситуації.

Топологія: модульні системи керування з відкритими інтерфейсами  

Надійний обмін даними між децентралізованими системами та диспетчерською

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити