Машинне відділення

Машинне відділення

Знімайтеся з якоря

Резервні системи забезпечують високу експлуатаційну готовність та ефективне використання двигунів та приводів.

Для безперебійної експлуатації судна потрібна надійна система керування машинним відділенням. Резервні системи Phoenix Contact на базі PROFINET забезпечують можливість безпечної експлуатації двигунів та приводів та високу експлуатаційну готовність. Програмне забезпечення PC Worx легко програмується згідно з IEC 61131 й надійно передає зареєстровані значення з контролера до пункту керування.

Переваги

  • Простота підключення завдяки багатьом незалежним від виробника протоколам зв'язку
  • Можливість розширення точок вводу/виводу без витрат на електромонтаж
  • Децентралізовані концепції для зниження витрат на електромонтаж завдяки близькому розташуванню точок вводу/виводу на датчику

Керування машинами за допомогою SAE J1939

Машинне відділення в підводному човні  

Надійне керування двигунами та приводами

Для безперебійного протікання процесів в машинному відділенні потрібна надійна система керування. В цьому вам допоможуть наші рішення в сфері автоматизації двигунів та приводів.

Відкриті інтерфейси забезпечують гнучкість при підключенні машин. За допомогою протоколу зв'язку J1939 на базі CAN ви в будь-який час можете отримати необхідну інформацію про всі процеси в машинному відділенні.

GPS-зв'язок згідно з NMEA 2000

Рішення для навігації  

Проста інтеграція навігаційних даних

За допомогою GPS ви можете з легкістю передавати навігаційні дані ECDIS (електронна картографічна система) в систему автоматизації згідно з NMEA 2000. Для цього вам не потрібні додаткові шлюзи.

Збір даних NMEA 0183

Веб-інтерфейс конвертера NMEA   

Веб-рішення для передачі даних згідно з NMEA 0183

Реєстратор даних рейсу (також VDR) збирає важливі показники датчиків на борту суден. Ці дані мають велике значення для аналізу корабельних аварій й подальшого використання лише міцних та надійних компонентів.

Phoenix Contact пропонує належне рішення для збору даних згідно з NMEA 0183.

Підключення корабельних бортових самописців згідно з NMEA 0183

NMEA 0183 — це встановлений стандарт обміну даними між навігаційними пристроями на суднах. Важливі корабельні бортові самописці (також VDR або «чорна скринька») оснащуються входом NMEA 0183, що несумісний з більшістю стандартних датчиків.

Завдяки спеціальним функціональним модулям Phoenix Contact сигнали датчиків реєструються системами керування, масштабуються й потім передаються в «чорну скриньку» за протоколом NMEA 0183. Введення в експлуатацію відбувається шляхом налаштування параметрів в веб-системі, без значних витрат на програмування. Витрати на налагодження зв'язку між бортовими самописцями та датчиками можна оптимізувати, оскільки необхідна кількість терміналів вводу-виводу визначається індивідуально відповідно до умов застосування.

Топологія: підключення корабельних бортових самописців згідно з NMEA 0183  

Стандартизований зв'язок між бортовими самописцями за допомогою NMEA 0183

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити