Peters Shipyards: контейнеровози з сучасними технологіями

Сигналізація та моніторинг у відкритому морі

Контейнеровоз Peters  

Автоматизований моніторинг та сигналізація

Застосування

«Емма» — це судно довжиною 90 метрів і шириною 12,5 метра з категорією льодових підсилень 1A. Воно було виготовлене на суднобудівельній верфі Peters Shipyards B.V. у Нідерландах і передане компанії Reederei G. de Vries. Як і ще понад 20 суден, «Емма» оснащена сучасною системою аварійної сигналізації та моніторингу. У її основі лежать керівні компоненти Phoenix Contact.

Рішення

Для забезпечення безперебійного виконання всіх процесів використовується інноваційна система контролю фірми eL-Tec. Система контролює всі стани обладнання корабля й одночасно виконує безліч функцій: наприклад, функцію керування насосами, навігаційними вогнями та опалювальними елементами. Функції головного керування та візуалізації виконує високопродуктивний контролер Phoenix Contact на базі ПК.

Підсумок

Високопродуктивні керівні компоненти забезпечують можливість надійної та ефективної автоматизації систем моніторингу та аварійної сигналізації у суднобудівельній галузі.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити