Hallberg-Rassy: безпечно в морі з захистом від перенапруги

Застосування

Верф Hallberg-Rassy Varf AB в Елльос, Швеція будує вітрильні яхти класу люкс, такі як 20-метровий вітрильник HR 64. Разом із власником Sunny Times, паном Гюнтером Крамером Phoenix Contact розробила та реалізувала концепцію захисту від імпульсної перенапруги.

Почати перегляд відео

Рішення

Концепція включає елементи як сфери зовнішнього та внутрішнього захисту від струму блискавки, так і захисту від корозії катодів. Оскільки всі металеві провідники заземлені через кіль судна, слід було забезпечити захист всіх чутливих пристроїв навігації, комунікації, керування та приводу від імпульсного струму за допомогою відповідних засобів захисту від перенапруги.

Також на випадок виникнення перенапруги при живленні з землі слід було встановити відповідні захисні пристрої. Захист від корозії катодів забезпечують гальванічні аноди, які захищають привідний вал та інші металеві компоненти від зношування.

Підсумок

Комплексна концепція захисту та професійне виконання на борту забезпечують максимальний ступінь захисту від відмови важливих компонентів — у відкритому морі, а також у порту.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити