Реалізовані проекти

Продукція та рішення для вашого успіху

Продукція та рішення для вашого успіху

Дізнайтеся, як успішно ми задовольняємо вимоги замовників у сфері машинобудування.

Назад до Машинобудування

Категорії

 • Виробник роботизованих систем huw
  huw Roboter-Systeme Komplettlösungen

  Модулі безпеки PSR-Trisafe-S із можливістю конфігурування відповідають високим вимогам виробника роботизованих систем щодо керування, гнучкості, безпеки та витрат.

 • Керування фільтрацією та рідиною від Hengst
  Керування фільтрацією та рідиною від Hengst

  Компанія Hengst SE & Co. KG, виробник рішень із фільтрації, використовує гібридний пускач двигуна CONTACTRON для підвищення рівня експлуатаційної готовності конвеєрних стрічок.

 • Машинобудування в Phoenix Contact
  Машинобудування в Phoenix Contact

  Для забезпечення високої експлуатаційної готовності складальної лінії на власному машинобудівельному підприємстві компанія використовує джерела живлення QUINT POWER.

 • Монтажні та тестові установки компанії KMS Automation GmbH

  Компанія KMS Automation GmbH розробляє та виробляє, серед іншого, установки для монтажу та перевірки герметичності, індивідуалізовані для литих компонентів автомобільної та транспортної галузі.

 • Пакувальні машини Optima
  Optima Packaging Group

  Керовані комутатори Lean забезпечують можливість надійної передачі необхідних даних з польового рівня на рівень керування.

 • Палетопакувальні машини Haloila
  Палетопакувальні машини Haloila

  Бездротові системи Phoenix Contact на основі технології Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними між контролером і обертовими елементами машини.

Наша компанія — надійний партнер машинобудівної галузі, який пропонує продукцію та рішення для успішного задоволення різноманітних практичних потреб клієнтів. Приклади реалізованих проектів допоможуть отримати враження про спектр нашої продукції та послуг для машинобудування.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити