Система реле заощаджує простір та витрати, пов’язані з електромонтажем у фрезерних верстатах

Огляд

Фрезер на найвищій швидкості  

Швидкість різання фрезерного верстата становить до 1000 метрів на хвилину

  • Високошвидкісні фрезерні верстати Röders TEC GmbH застосовуються загалом там, де є високі вимоги до продуктивності різання та якості поверхні.
  • Для управління верстатами використовуються численні реле сполучення, які мають бути ефективно змонтовані та підключені.
  • Релейні модулі лінійки продукції RIFLINE complete не тільки скорочують час монтажу, але й заощаджують місце у розподільній шафі.

Профіль замовника

Головний офіс Röders TEC  

Головний офіс компанії Röders TEC розташований у місті Зольтау

Високошвидкісні фрезерні верстати компанії Röders TEC GmbH, більш ніж 2000 яких встановлено в понад 50 країнах світу (станом на 2014 рік), серед іншого використовуються для виготовлення форм високої точності для медичних систем та штампів для монет.

Компанія має дочірні підприємства в Китаї, Франції, США та В’єтнамі.

Застосування

П’ятивісний фрезерний верстат  

Особлива компенсація геометрії дбає про найвищий рівень точності

Для управління фрезерними верстатами компанія Röders TEC використовує різноманітні реле сполучення, оскільки необхідно реалізовувати різні комутаційні завдання. «Ми використовуємо швидкий релейний модуль RIF-0 для передачі сигналів між контролером та польовими пристроями. Серед таких сигналів мова може йти, наприклад, про так звані сигнали благополуччя від зовнішнього пристрою відсмоктування пилу, які мають потужність лише 24 В і декілька мА.

Для помноження сигналів ми використовуємо релейний модуль RIF-2, оскільки він пропонує до чотирьох перемикаючих контактів», — повідомляє Олаф Гартман (Olaf Hartmann), відповідальний за електричну конструкцію верстатів. Висока швидкість різання ставить особливі вимоги до шпинделя, який через це щотри секунди необхідно забезпечувати мастильною/повітряною сумішшю. Твердотіле реле виконує перемикання відповідного мастильного насоса, який постачає мастильну суміш. Реле працює без зносу та забезпечує таким чином надійну експлуатацію верстату.

Рішення

Технологія з’єднання Push-in  

Високий рівень зручності з технологією з’єднання Push-in

Через те що фрезерні верстати містять багато реле сполучення, ефективний електромонтаж модулів набуває особливого значення. «Це наступна причина, з якої ми обрали релейні модулі з лінійки продукції RIFLINE complete», — пояснює Олаф Гартман. «Реле RIFLINE дозволяє виконувати простий та зручний електромонтаж». Це робить можливим інноваційна технологія Push-in, за допомогою якої жорсткі та гнучкі провідники з наконечником та перерізом від 0,34 мм2 можна підключати безпечно, швидко та без використання інструментів. Зусилля вставляння знижено на 50 відсотків. Зменшення зусиль підвищує рівень зручності обслуговування для працівників, а також прискорює електромонтаж, що зрештою призводить до зниження витрат. Для того щоб витягнути провідник, монтажник має лише натиснути на оранжеву кнопку, щоб послабити пружину.

Асортимент продукції RIFLINE охоплює вузькі релейні модулі з габаритною шириною лише 6,2 мм з перемикаючим контактом, а також модуль реле потужності з двома, трьома або чотирма перемикаючими контактами. Крім того, доступні релейні модулі, подібні до захисних елементів малої потужності. Асортимент доповнює тримальна скоба реле та вставний функціональний модуль зі світловим дисплеєм, захистом від помилкової полярності та схемою захисту. Якщо застосування потребує високої швидкості перемикання, з варіантами цоколів RIF-0 та RIF-1 можуть використовуватися також напівпровідникові реле, стійкі до зношування. Найяскравішою частиною асортименту є вузький вставний модуль таймера з трьома функціями часу, затримкою ввімкнення, пусковим імпульсом та проблисковим маячком. Користувач має можливість встановити тут чотири проміжки часу від 0,5 секунд до 100 хвилин. Модуль, який розширює RIFLINE complete до реле часу, може поєднуватися, як і всі конструктивно однакові стандартні функціональні модулі, з усіма варіантами від RIF-1 до RIF-4.

Висновок

RIFLINE complete використовує вставні перемички, маркувальні матеріали та тестові штекери асортименту клем RIFLINE complete від Phoenix Contact, який застосовує вже багато користувачів. Це знижує витрати на планування, закупку та зберігання компонентів.

«Спільний асортимент аксесуарів є для нас суттєвою перевагою, оскільки ми вже давно використовуємо клеми, які підключаються за технологією з’єднання Push-in», — каже Гартман. Переваги технології з’єднання пропонують багато інших компонентів, таких як контролери, система вводу/виводу, нормалізатор сигналу або гібридний пускач двигуна.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити