Надійне палетування за допомогою безпечних комутаційних пристроїв із можливістю конфігурування

Огляд

Виробник роботизованих систем huw  

Виробник роботизованих систем huw

З 1984 року сімейне підприємство huw Roboter-Systeme Komplettlösungen GmbH розробляє, проектує та виготовляє роботів для використання в різноманітних галузях. Власне підприємство спеціалізується на орієнтованих на користувача системах палетування, розвантаження палет, комплектування та завантаження машин. 

Крім того, фірма здебільшого займається розробкою індивідуальних рішень, що витікають зі спеціальних вимог. Між тим коло постійних клієнтів підприємства, розташованого в місті Бломберг, охоплює багато відомих концернів.

Застосування

Однощогловий стосоукладач huw  

Однощогловий стосоукладач ESS 15/250

На етапі розробки концепції нового однощоглового стосоукладача ESS 15/250 особлива увага приділялася технології безпеки, оскільки особливо під час виробництва верстатів і систем промислового обладнання важливе значення має функціональна безпека для запобігання загрозам травмування обслуговуючого персоналу та пошкодження машини. Тому концепції простоти, гнучкості та якості поруч із низькими витратами мають відповідати не лише стандартні функції робота, але й уся технологія безпеки.

Оскільки стосоукладач використовується в різноманітних умовах, технологія безпеки також повинна швидко адаптуватися до вимог, що змінюються. При застосуванні звичайних реле безпеки кількість і тип реле значною мірою залежать від оточення стосоукладача, а також від засобів захисту системи, що використовуються кінцевим користувачем, тобто світлова решітка, захисні дверцята або система аварійної зупинки. Згідно з його вимогами треба встановлювати різні безпечні комутаційні пристрої й відповідним чином виконувати їх електромонтаж в усій системі. 

Висока здатність до адаптування й відповідність вимогам щодо якості поруч з одночасним зниженням витрат у цьому разі можливі лише за умови, що роботизована система має гнучку конструкцію і підходить для застосування будь-яким клієнтом. Це неможливо при використанні звичайних реле безпеки, тому розробники однощоглового стосоукладача ESS 15/250 фірми huw шукали інші рішення для забезпечення безпеки, за допомогою яких можна було б достягти встановлених цілей.

Рішення

PSR-TRISAFE  

Модуль безпеки PSR-TRISAFE при застосуванні на підприємстві huw

Тому спеціалісти фірми huw надали перевагу PSR-Trisafe-S від Phoenix Contact. Безпечний комутаційний пристрій, що конфігурується за допомогою ПК, передбачає можливість адаптування до відповідних умов навколишнього середовища. 

PSR-Trisafe-S є особливо практичним рішенням для маленьких та середніх машин та установок, оскільки модуль безпеки використовується так само просто, як і реле, але своєю гнучкістю не поступається безпечному контролеру. Його застосування окупається вже з трьох-чотирьох класичних реле безпеки, що встановлюються для обробки даних захисних пристроїв. 

Розробники huw скористались перевагами високої гнучкості модуля безпеки PSR-Trisafe-S. Однощогловий стосоукладач ESS 15/250 постачається кінцевому користувачу вже з запрограмованою логікою безпеки. Використовуючи свій унікальний досвід, спеціалісти huw підбирають вихідну конфігурацію логіки безпеки так, щоб вона відповідала усім розповсюдженим вимогам клієнтів. 

Інтелектуальне під’єднання 20 безпечних входів й чотирьох безпечних виходів безпечного комутаційного пристрою до логіки безпеки спрощує подальше введення в експлуатацію, оскільки користувач має підключити до PSR-Trisafe-S лише датчики, наприклад, кнопку аварійної зупинки або захисні дверцята. Додаткове конфігурування зазвичай не потрібне. Таким чином виробник роботизованих систем з Бломберга пропонує своїм клієнтам готове рішення, що не потребує повторного програмування або налаштування. 

За необхідності модифікації логіки безпеки у зв’язку з особливими вимогами кінцевої системи або розширенням установки її можна без проблем відновити за допомогою безкоштовного програмного забезпечення для конфігурування Safeconf. Від кропіткого електромонтажу можна відмовитися. Досвід співробітників фірми huw показує, що PSR-Trisafe-S є найкращим рішенням для контролю під’єднаних систем забезпечення безпеки в однощогловому стосоукладачі ESS 15/250.

Висновок

Виконавчий віце-президент Ганс-Ульріх Вінке та Міхаель Вінке  

Виконавчий віце-президент Ганс-Ульріх Вінке та Міхаель Вінке

Виробник роботизованих систем huw шукав безпечне рішення для простого та швидкого включення нового однощоглового стосоукладача ESS 15/250 в загальну систему кінцевого користувача. 

Модулі безпеки PSR-Trisafe-S від Phoenix Contact із можливістю конфігурування відповідають високим вимогам щодо керування, гнучкості, безпеки та витрат.

«Для нас модуль безпеки PSR-Trisafe-S від Phoenix Contact є оптимальним рішенням», — резюмують виконавчий віце-президент Ганс-Ульріх Вінке (Hans-Ulrich Wienke) та його син Міхаель Вінке (Michael Wienke), який відповідає за організацію промислового виробництва.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити