Безперебійне виробництво на модульній складальній лінії

Огляд

Машинобудування в Phoenix Contact  

Машинобудування в Phoenix Contact

Для складання високоякісних компонентів на лініях з високим ступенем автоматизації машинобудівне підприємство повинно мати інноваційний підхід, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід.

Тому компанія Phoenix Contact розробляє та виробляє продукцію для своїх машинобудівних потреб власними силами. Окрім іншого, проектуються та впроваджуються складальні системи зі швидким переходом між операціями та короткою тривалістю циклу.

Підрозділ, штат якого складається зі 180 робітників, обслуговує усі напрямки діяльності Phoenix Contact, а також проектно-конструкторські та виробничі підрозділи в усьому світі.

Застосування

Модульна складальна лінія  

Модульна складальна лінія забезпечує високу гнучкість у процесі виробництва

Прикладом інноваційного потенціалу машинобудівельного підприємства є модульна лінія потокового складання штекерів Inline. Вона використовується для виробництва більш ніж 200 варіантів виробів за технологією безперервного потоку, що забезпечує можливість виготовлення навіть невеликої кількості компонентів в найкоротший строк за бажанням клієнта.

Етапи роботи розподілено за декількома станціями. Тут на готовий штекер встановлюються окремі компоненти. Камери та тестові пристрої гарантують як правильність складання, так і збереження відповідних характеристик продукту.

Для швидкої амортизації складальна лінія такого розміру мусить працювати безперервно. Обов’язковою умовою для попередження простоїв є найвища надійність усіх компонентів. Особливе значення при цьому має джерело живлення, але якщо на контролер не буде поступати живлення в 24 В постійного струму, він просто відключиться й машина зупиниться.

Рішення

Джерела електричного живлення QUINT POWER  

QUINT POWER забезпечують швидке спрацювання лінійного захисного автомату

Для запобігання простоям машинобудівельне підприємство використовує джерела живлення QUINT POWER та інші рішення для безперебійної подачі живлення.

Децентралізовані блоки керування
Джерела живлення встановлюються в невеличкі децентралізовані блоки керування, що розташовуються прямо на машині.

Завдяки інтегрованій технології селективного автоматичного відключення SFB (Selective Fuse Breaking) джерела живлення з первинним тактом забезпечують надійне та швидке спрацювання стандартного лінійного захисного автомату. Несправні ланцюги струму вибірково відключаються, несправність ізолюється, а важливі елементи машини лишаються в експлуатації.

Система профілактичного моніторингу функціонування повідомляє про критичний робочий стан до появи несправностей. Статичний резерв потужності гарантує надійний запуск важких навантажень із високим пусковим струмом.

Джерела безперебійного живлення  

Джерело безперебійного живлення забезпечує подачу струму навіть у разі збою в мережі

Центральна розподільна шафа
Для подачі живлення на центральну розподільну шафу на машинобудівельному підприємстві використовуються джерела безперебійного живлення QUINT DC-UPS.

Втрата даних або простій виробничої лінії тягнуть за собою значні витрати, тому використання системи безперебійного живлення є правильним рішенням. У разі відмови в системі електропостачання джерело живлення може протягом достатньо довгого часу забезпечувати подачу на контролер та промисловий ПК живлення в 24 В постійного струму. Завдяки цьому зберігаються усі важливі технологічні дані й забезпечується можливість контрольованого відключення промислового ПК.

Висновок

Джерела живлення QUINT Power у модульній складальній лінії  

Джерела живлення QUINT POWER у розподільній шафі

Коли йдеться про надійне живлення чутливих компонентів, найкращим виробом є високоякісні джерела живлення QUINT POWER.

Вони є невід’ємним компонентом лінії потокового складання штекерів Inline, що забезпечує її високу експлуатаційну готовність.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити