Промислова технологія Bluetooth для високопродуктивних пакувальних машин

Огляд

Пакувальна машина Octopus  

Надійний обмін даними з рухомими елементами машини (джерело: Oy M. Haloila Ab)

Фірма Oy M. Haloila Ab — провідний на світовому ринку виробник вертикальних пакувальних машин, член міжнародного концерну Signode Industrial Group. Найвідомішою маркою цієї фінської компанії є пакувальна машина Octopus.

Ця модульна установка — лідер серед вертикальних пакувальних машин для піддонів за такими параметрами, як продуктивність, захищеність під час транспортування та стабільність. Вона устаткована обертовою кільцевою конструкцією для гнучкого припасування до індивідуальних потреб.

Бездротові системи Phoenix Contact на основі технології Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними між центральним контролером і обертовими елементами машини й не мають зношуваних складників.

Застосування

Конвеєр подає піддони в пакувальну машину. Обмотувальне кільце обертається навколо піддона, обмотуючи його плівкою. Після цього плівка запаюється, і піддон рушає далі.

Для керування вертикальною пакувальною машиною необхідний обмін даними між контролером у центральній шафі керування та серводвигунами в обертових елементах машини. Обмін даними здійснюється за протоколом PROFINET або EtherNet/IP. Раніше в таких випадках дані передавалися через контактний провід, але для Ethernet це вже не підходить.

Рішення

Модуль Phoenix Contact EPA на основі Bluetooth  

Промислова технологія Bluetooth для надійного обміну даними: Phoenix Contact FL BT EPA

Для надійного обміну даними між центральним контролером і рухомими елементами машини через незношуване середовище передачі замість контактного проводу використовується рішення компанії Phoenix Contact на основі промислового різновиду технології Bluetooth.

Модулі Bluetooth EPA розроблені спеціально для обміну даними в системах керування. Ці добре захищені модулі мають ступінь захисту IP65 та підходять для використання в суворих промислових умовах. Проста й надійна бездротова система, устаткована спеціальною вбудованою антеною, підтримує й такі протоколи автоматизації, як PROFINET і EtherNet/IP™.

Бездротова технологія Bluetooth у цьому випадку підходить якнайкраще, адже завдяки методу стрибкоподібного перемикання частоти та можливості резервування певних каналів для WLAN (функція «чорний список») можливою є безперешкодна паралельна робота з наявними мережами WLAN у частотному діапазоні 2,4 ГГц.

Висновок

Янне Коскела (Janne Koskela), технічний директор фірми Haloila, вважає, що завдяки використанню промислового рішення Phoenix Contact на основі Bluetooth надійність машини зросла, а потреба в технічному обслуговуванні зменшилася.

«Стара конструкція машин Octopus мала обмежені можливості передачі даних між серводвигунами системи керування та серводвигунами рухомих елементів. Бездротове рішення розширює можливості та підвищує надійність. Ми задоволені як продукцією Phoenix Contact, так і загальною орієнтацією цієї компанії на задоволення потреб клієнтівݟ», — висловлює подяку Коскела.

Ще одна переконлива перевага модулів Bluetooth FL BT EPA — просте введення в експлуатацію. Передове рішення модуля не має зношуваних складників і добре себе зарекомендувало. Сам тому, за словами Янне Коскела, його відтепер будуть інтегрувати в усі пакувальні машини серії Octopus.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити