Швидкі та гнучкі концепції рішень для цифрових друкувальних машин

Огляд

Керамічний принтер Inkjet від Cretaprint  

Керамічний принтер Inkjet від Cretaprint

Компанію Cretaprint було засновано в 1997 році для розробки машин для оздоблення продукції флексографським друком в керамічній промисловості. Ця ідея принесла чудові результати, які зумовили значний ріст підприємства.

В 2011 році компанія Cretaprint зайняла міцну позицію одного з лідерів ринку цифрового оздоблення керамічних виробів завдяки впровадженню значних галузевих інновацій. Прикладом інноваційного потенціалу підприємства є технологія Double Tile Printing. Це метод друку, що дозволяє одночасно друкувати при використанні двох різних форматів та заготовок.

Застосування та рішення

Блоки клем і реле PLC з технологією з’єднання push-in  

Технологія з’єднання push-in для цифрових друкувальних машин

В процесі конструювання нових машин особлива увага приділяється компактності та модульності. Тому Cretaprint використовує технологію push-in від Phoenix Contact. Ця технологія з’єднання дозволяє знизити час монтажу й, крім того, економить місце в розподільній шафі.

Компанія Cretaprint також використовує інші продукти та технології Phoenix Contact. Як приклад можна навести блоки живлення, промислові та напівпровідникові реле, з’єднувачі для польових шин, систему введення кабелю CES та гібридні пускачі двигуна CONTRACTON.

Ці продукти також передбачають швидке та просте підключення, завдяки чому час монтажу та електромонтажу значно скорочується. Завдяки компактній конструкції ці продукти дозволяють використовувати місце особливо економно.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22
Referrer:

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити