Рішення для IEC 61850

Рішення для IEC 61850

Системний підхід до IEC 61850

Проста та міцна автоматизація пристроїв розподілу.

Безпечне та стійке енергопостачання ставить нові вимоги до компанії. Потреби в енергії ростимуть понадпропорційно до 2030 року. Зростаючі витрати на енергію, обмежена кількість ресурсів та викиди СО2 є глобальними факторами.

Для подолання цих проблем необхідний системний підхід та нова концепція енергопостачання. Як багаторічний партнер енергетичної галузі, компанія Phoenix Contact пропонує вам широкий асортимент потужних продуктів, спеціально розроблених відповідно до цих завдань.

Переваги

  • Надійна і безперешкодна передача даних на великі відстані завдяки оптоволоконній технології
  • Довготривале забезпечення інвестиції завдяки сумісності виробів відповідно до стандарту IEC 61850 та стандартів мережі IEEE
  • Проста реалізація високонадійних мереж: резервний модуль PRP забезпечує передачу даних без затримок і втрат пакетів у разі виходу з ладу компонентів мережі
  • Гнучкий онлайн-доступ до системи вводу/виводу та економія часу при введенні в експлуатацію завдяки простому налаштуванню параметрів через веб-інтерфейс

IEC 61850 — стандартизована комунікація для орієнтованої на майбутнє автоматизації пристроїв розподілу

Стандартизований обмін даними для енергетичних систем: IEC 61850  

Стандартизований обмін даними для енергетичних систем: IEC 61850

Стандарт IEC 61850, опрацьований міжнародною електротехнічною комісією, уніфікував технології обміну даними та процеси проектування пристроїв розподілу в усьому світі.

Завдяки цьому користувачі більше не залежать від конкретних виробників, а кількість різних інтерфейсів істотно зменшується. Завдяки використанню технології Ethernet як основи для обміну даними за стандартом IEC 61850 ви можете відмовитися від механічних частин, таких як штекери та гнізда.

Для конфігурування інтелектуальних електронних пристроїв (Intelligent Electrical Device — IED) необхідно зробити лише три кроки:

  1. Об’єднати файли IED Capability Description (.icd) із файлами System Specification Description (.ssd).
  2. Встановити отриманий файл Substation Configuration Description (.scd) на інтелектуальний електронний пристрій (IED).
  3. Зв’язати вводи/виводи через веб-інтерфейс.

Особливо простий обмін даними у пристроях розподілу

Axioline F спрощує обмін сигналами вводу/виводу в енергетичних системах

Система Axioline F: швидка, міцна та проста

Модуль серії Axioline F, розроблений спеціально для пристроїв розподілу, відрізняється швидкістю обробки даних та міцною механікою.

Виконуйте обмін даними за допомогою інтелектуального включення через протокол MMS або швидкий протокол GOOSE. Модулі вводу/виводу з номінальною напругою до 220 В постійного струму можуть використовуватися для безпосереднього підключення сигналів від первинного обладнання.

Модульна побудова системи вводів/виводів дозволяє реалізувати інтелектуальний електричний пристрій (IED) особливо просто, гнучко та точно.

Мережеві технології для пристроїв розподілу

Комутатори Industrial Ethernet, що відповідають стандартам IEC 61850-3/IEEE 1613  

Комутатори Industrial Ethernet, що відповідають стандартам IEC 61850-3/IEEE 1613

Комутатори, спеціально розроблені для використання в мережах обміну даними за протоколом IEC 61850, підвищують рівень прохідності та однорідності обміну даними.

Модулі резервування PRP забезпечують можливість паралельного резервування мережі без часу переключення в разі несправності та високу експлуатаційну готовність мережі.

Медіаконвертери поєднують обладнання станції з оптоволоконними мережами IEC 61850 первинного обладнання.

Кабелі та штекери для обміну даними у пристроях розподілу

Кабель і штекер  

Кабель і штекер

Безпечна передача даних є основою для використання пристроїв розподілу. Саме під час помилки, коли важлива швидкість, обмін даними можуть порушувати сильні електричні або магнітні поля.

Тому дуже важливо в кожній галузі використовувати відповідні кабелі, проводи, штекери та гнізда. В нашому асортименті ви знайдете оптоволоконні (LWL) та мідні провідники для будь-якої сфери застосування пристроїв розподілу — для низької, середньої та високої напруги.

Штекери та гнізда в різних виконаннях та з різним ступенем захисту забезпечують надійне з’єднання. Професійні інструменти допомагають під час монтажу.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Сервіс

Axioline F — IEC 61850

Конфігурація обміну даними з ЛМІ


Axioline F — IEC 61850

Конфігуруйте обмін даними GOOSE


Паралельне резервування за допомогою модуля PRP

Принцип дії механізму резервування PRP

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити