Передача та розподіл

Висока експлуатаційна готовність

Висока експлуатаційна готовність

Мінімізуйте періоди простою мереж під час обслуговування або несправностей: у нас є відповідне рішення.

Назад до Технології для енергетики

Категорії

  • Рішення для IEC 61850
    Рішення для IEC 61850

    Проста та міцна автоматизація пристроїв розподілу завдяки продукції для IEC 61850 від Phoenix Contact.

Найвища експлуатаційна готовність систем є основою ваших мереж передачі та розподілу. Хочете, щоб експлуатація мереж була ще більш безпечною та економічною? Phoenix Contact пропонує надійні рішення для цього.

Безпечна експлуатація енергомереж

Безперебійні й безпечні мережі передачі та розподілу  

Безперебійні й безпечні мережі передачі та розподілу

Важливе значення для безперебійної та безпечної експлуатації мереж передачі та розподілу мають періодичні випробування захисних систем. Це стосується як галузі загального енергопостачання, так і промисловості, залізничної галузі та галузі суднобудування.

У процесі випробування моделюються типові робочі стани та помилки, після чого оцінюються логічні реакції та комутаційні процеси.

Phoenix Contact пропонує рішення для цього у вигляді модульних клем CLIPLINE complete та клем із розмикачами для вимірювальних перетворювачів серії ME.

Щоб ви могли діяти напевне, ми розробили продукти, які відповідають вимогам, що виникають у процесі експлуатації мережі.

При цьому традиційне використання високоякісних матеріалів є гарантією надійної роботи наших компонентів упродовж довгого часу.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити