Назад до огляду

Інноваційне проектування для Frankenluk в місті Бамберг

Комутаційні установки для максимальної надійності

Центр виробництва електричних енергоблоків компанії Frankenluk Energieanlagenbau GmbH знаходиться в Бамберзі, єпископському містечку, що внесений до списку об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО.

Комутаційні установки Frankenluk можна побачити усюди, де має значення максимально надійне енергопостачання з високою концентрацією енергії.

Застосування

Так для реконструкції аеропорту в Мюнхені підрозділ енергетичних установок Frankenluk виготовляє біля 900 панелей керування для комутаційних установок із розрахунковим струмом загальної шини 4000 А. Без автоматизованого проектного планування та керування проектом такі складні завдання виконати неможливо. Для цього проекту компанія Frankenluk обрала систему EPLAN 5.40 у поєднанні з CLIP PROJECT 4.0.

CLIP PROJECT — це програма для швидкого проектування клемних колодок. Інтерактивний кольоровий графічний інтерфейс вирізняється зручністю користування, а програма CLIP PROJECT Professional забезпечує можливість безперебійного обміну даними з такими системами автоматизованого проектування (CAE), як EPLAN 5.30, EPLAN 5.40 та EPLAN 21.

Рішення

Модульна конструкція комутаційних установок дозволяє швидко проектувати технічно досконалі й економічні рішення згідно з вимогами клієнтів. При цьому в нагоді стають системні властивості пружинних клем ST-Mini:

  • Компактна конструкція для високої щільності електромонтажу
  • Універсальне гніздо для перемички в клемах усіх типів для швидкого на гнучкого розподілу потенціалів

Великий монтажний простір для підключення проводів з наконечником
Прохідне розташування перемичок та маркірувальних отворів для клем різного типу забезпечує можливість комбінування різноманітних технологій з’єднання.

За допомогою тих самих аксесуарів можна без додаткових витрат використовувати, наприклад, пружинну клему для передачі сигналу та енергії. До цієї клеми можна для виконання електромонтажу під’єднувати проводи з номінальним поперечним перерізом 2,5 мм² для напруги до 500 В та струму до 24 А.

Висновок

Frankenluk користується функцією простого запиту та замовлення укомплектованих клемних колодок електронною поштою. Завдяки цьому компанії не доводиться марнувати час на окремі замовлення, й, крім того, спрощується процес складування. Дані, що використовуються в CLIP PROJECT, можна в будь-який час оновити через Інтернет. Користувачі EPLAN можуть завантажити актуальні дані артикулів модульних клем.

Пан Юрген Гльокнер (Jürgen Glöckner), керівник підрозділу Frankenluk: «Для успішної роботи на ринку потрібні інноваційні рішення. В Frankenluk використання програми CLIP PROJECT від Phoenix Contact себе в прямому сенсі виправдало. Комбінація програм EPLAN та CLIP PROJECT допомогла нам значно спростити складний і довгий процес компонування клемних колодок. Ми генеруємо клемну колодку на основі даних з клемної схеми в EPLAN, переносимо її CLIP PROJECT і як виробник комутаційного обладнання отримуємо повноцінне креслення встановленої на DIN-рейку клемної колодки з усім необхідним маркуванням».

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити