Назад до огляду

ABB Schweden: підвищена стабільність мережі для американського клієнта

ABB Schweden: продукти для передачі електроенергії

Концерн ABB веде діяльність приблизно в 100 країнах і забезпечує робочими місцями 130 000 робітників. У Швеції штат компанії налічує 8700 робітників, підприємства працюють на 35 різних об’єктах.

В Швеції ABB є провідним постачальником продуктів та обладнання для передачі електроенергії у сфері автоматизації процесів та промисловості.

Найбільшими виробничими центрами є Västerås зі штатом 4500 робітників, та Ludvika, в якому працюють 2400 чоловік. Спеціалісти 10 бізнес-центрів ABB завжди поруч з клієнтом, що надає останньому значних переваг.

Застосування

Термін FACTS (Flexible AC Transmission Systems) охоплює цілий ряд технологій, що підвищують рівень безпеки, пропускну здатність і гнучкість мереж передачі електроенергії. За допомогою рішення FACTS оператори мереж можуть підвищити наявну пропускну здатність мереж зі збереженням або навіть покращенням робочих параметрів, що забезпечують їхню стабільність. Рішення FACTS дозволяють передавати більше енергії через електромережі — і все це з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Значне скорочення часу реалізації проектів та незначні інвестиційні кошти надають цим рішенням значних переваг у порівнянні з альтернативою будування нових ліній передачі та електростанцій.

ABB — лідер світового ринку технологій FACTS, що пропонує своїм міжнародним клієнтам широкий асортимент рішень FACTS. Одним із напрямків FACTS є станції зі статичними компенсаторами реактивної потужності, коротко SVC, що підвищують стабільність та надійність мереж.

Рішення

ABB Schweden користується різноманітними перевагами компонентів Phoenix Contact. Окрім модульних клем CLIPLINE, в процесі реалізаціх систем FACTS застосовуються джерела живлення QUINT POWER, комутатори LAN, панельні ПК на штекерні системи.

Під час кінцевого приймання системи ABB FACTS проходять ретельні тестування та перевірки. Для їх гнучкого та швидкого проведення ABB використовує в усіх схемах клеми з розмикачами.

В процесі впровадження станцій SVC в компанії American Electric Power, коротко AEP, в Техасі, США, концерн ABB мусив враховувати вимоги клієнта AEP, згідно з якими в схемах вимкнення допускається застосування лише модульних клем із розмикачами. Відповідно до вимог AEP для шунтування клем не можна було використовувати кабельні перемички (типові для США).

Просте рішення: модульні клеми UT 4-MT та UT 4-TG зі штекером-роз’єднувачем P-DI та прохідні з’єднувачі P-FIX серії CLIPLINE complete. Для реалізації схем вимкнення концерн ABB обрав клеми з ножовими розмикачами UT 4-MT. Для конструювання інших схем, в яких допускається застосування лише прохідних клем, використовуються клеми UT 4-TG та штекери-роз’єднувачі P-DI. Після остаточного випробування всієї системи SVC ABB замінює штекери-роз’єднувачі P-DI на прохідний з’єднувач P-FIX, що стаціонарно фіксується в місці роз’єднання UT 4-TG.

Висновок

За допомогою ножової точки роз’єднання UT 4-MT схеми вимкнення можна контрольовано розмикати для проведення тестувань та інших випробувань. Завдяки заміні P-DI на PFIX швидко та безпечно реалізуються прохідні клеми, що не потребуються для схем вимкнення згідно з вимогами кінцевого клієнта AEP.

Подвійне гніздо для перемички серії UT дозволяє виконувати універсальне шунтування за допомогою вставних перемичок. Завдяки цьому можна відмовитися від кабельних перемичок.

Ще однією перевагою є великі поверхні для нанесення маркування на модульні клеми, а також універсальні системні аксесуари CLIPLINE complete.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити