Назад до огляду

Оновлення системи вимірювання енергії в компанії Vattenfall в Польщі

Vattenfall: 1,1 мільйон клієнтів зі споживання електроенергії в Польщі

Компанія Vattenfall знаходиться на четвертому в Європі місці за виробленням електроенергії й на першому — у сфері теплопостачання. Мета Vattenfall полягає в тому, щоб стати провідним енергетичним підприємством у Європі. На цей час підприємство веде діяльність у Швеції, Данії, Фінляндії та Польщі. Vattenfall є активним учасником усього ланцюжка формування вартості електроенергії (вироблення, передача, розподіл і реалізація). Крім того, Vattenfall грає важливу роль у сфері продажу електроенергії. Також Vattenfall виробляє, розподіляє та продає тепло.

Штат групи складає трохи більше ніж 32 000 робітників. Шведська держава є єдиним власником головної компанії Vattenfall AB. У Польщі основним напрямком роботи підприємства є вироблення та продаж тепла. Vattenfall належить доля ринку біля 27 процентів. Виробленням електроенергії компанія займається в меншому обсязі. Підприємство з розподілу енергії володіє й керує електромережами й забезпечує електроенергією понад 1,1 мільйон споживачів, здебільшого на південному заході країни. У Польщі кількість клієнтів Vattenfall зі споживання електроенергії сягає 1,1 мільйон чоловік.

Застосування

Фірма продає 11 відсотків електроенергії в енергетичному секторі Польщі й володіє енергетичною мережею довжиною в 26 757 км. Підрозділу Vattenfall Distribution Poland S.A. належить 9000 електричних та трансформаторних станцій.

Деякі з них застарілі й потребують модернізації. Крім того, клієнт шукав рішення для коротко- та середньострокового вимірювання енергії для вимірювального ланцюга лічильника.

Рішення

Рішення Phoenix Contact, що охоплює систему вимірювання електроенергії, а також можливість розмикання трифазних ланцюгів напруги й короткого замикання трансформатора струму, задовольнило усі вимоги Vattenfall. Універсальні клеми встановлюються на DIN-рейки й повністю закриваються прозорими корпусами для захисту ланцюгів напруги. В результаті клієнт отримує готовий до установки комплект перемикних клем для монтажу на DIN-рейку з кришкою (FIBOX), що включає в себе клеми URTK 6, URDK 6 та UT 4-HESI з 2–8 Т-подібними комутаційними перемичками SB, кольоровими маркувальними смужками та 6 тестовими штекерами для кращого розпізнавання 3 фаз.

Високий рівень безпеки, чітке обслуговування й універсальне застосування — ось характерні риси перемикних клем URTK 6 та URDK 6. Розроблені спеціально для використання у вторинній комутаційній схемі трансформатора ці клеми передбачають двосторонню можливість інтеграції комутаційних перемичок та тестових гнізд.

Переваги

Попередньо встановлене індивідуальне рішення Phoenix Contact, що використовується в підрозділі Vattenfall у польському місті Длуголека, вже забезпечене комплектом готових до монтажу перемикних клем. Номери деталей спрощують процес замовлення конструктором. Тепер ця конструкція також застосовується іншими польськими підприємствами з розподілу електроенергії.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити