Технології для енергетики

Діяти гнучко

Гнучка діяльність

Лишайтеся мобільними: в нашому асортименті продукції ви точно знайдете потрібне рішення для своєї системи.

Назад до Рішення

Категорії

 • Виробництво електроенергії
  Виробництво електроенергії

  У майбутньому необхідними будуть модернізація продуктивних потужностей електростанцій та зменшення кількості продуктів згорання.

 • Розподіл енергії
  Передача та розподіл

  Надійні технології з’єднання розроблені в точній відповідності до вимог мереж передачі та розподілу.

Динамічний енергетичний ринок постійно змінюється — це стосується процесів вироблення енергії, експлуатації електромереж та технічного обслуговування. Разом із цим змінюються вимоги, що висуваються до ваших установок. Протягом вже 80 років наша компанія є партнером галузі енергогосподарства. Тому Phoenix Contact пропонує вам широкий та вражаючий асортимент продуктів.

Важлива тема: захист інтелектуальних електромереж — за допомогою FL MGUARD

Ефективний захист  

Ефективний захист децентралізованих установок за допомогою FL MGUARD

Сучасні IT-технології стрімко проникають в усі сфери життя сучасного суспільства. Результатом цього стала реалізація інтелектуальної мережі — Smart Grid — для інфраструктури енергопостачання та електричного живлення.

У джерелі безперебійного живлення мусить підтримуватися баланс між необхідним навантаженням та живленням — незалежно від часу доби та погодних умов.

Для узгодження потужності на вході підключені системи, наприклад, морські вітропарки, класичні електростанції або приватні фотогальванічні установки обмінюються даними через загальну мережу.

При цьому цифрові технології формування мереж відкривають нові технічні можливості. Однак водночас виникають лазівки для вторгнення потенційних зловмисників. За допомогою IT-маніпуляцій вони можуть завдати шкоди всій інфраструктурі електромереж.

При цьому особливого захисту потребують великі генераторні блоки, адже в разі незапланованої відмови компенсувати втрати за допомогою інших учасників мережі дуже непросто. Як показує досвід, спроби атак на цифрові системи електростанцій є реальною загрозою. Тому було розроблено ряд директив щодо інформаційної безпеки, що висувають нові вимоги до операторів.

Сімейство пристроїв FL MGUARD від Phoenix Contact відкриває можливість реалізації індивідуальної децентралізованої концепції IT-захисту. Технологія MGUARD гарантує надійне та швидке розпізнавання неавторизованих доступів до мережі та змін в комп’ютерних системах.

Висока експлуатаційна безпека завдяки SIL

EX, технології керування, SIL, функціональна безпека, МЕК 6150  

Рівень повноти безпеки — коротко SIL

Рівень повноти безпеки, коротко SIL, визначає вимоги для оцінювання ймовірності відмови пристрою або системи. У разі збою в роботі пристрою або системи встановлюється визначений стан.

Метою SIL є забезпечення якомога вищої експлуатаційної готовності.

Аналіз згідно зі стандартами виконується на підставі статистичної вірогідності. Вирішальне значення мають стандарти на базі МЕК 61508 та МЕК 61511.

Захист від перенапруги

Інноваційні продукти для захисту від перенапруги  

Інноваційні продукти для захисту від перенапруги

Ефективний захист від перенапруги потребує врахування багатьох аспектів. На підставі результатів інтенсивних досліджень компанія Phoenix Contact розробила інноваційні технології виробництва розрядників і втілила ці знання в потужних і практичних захисних пристроях.

Заходи із захисту від перенапруги дозволяють уникнути пошкоджень і витрат на їх усунення. На користь захисту від перенапруги говорить наступне:

 • Ефективний захист від перехідних напруг
 • Підвищена експлуатаційна готовність пристроїв та установок
 • Відсутність збоїв у роботі системи та простоїв
 • Обмеження непрямої шкоди
 • Економія коштів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити