Типи й режими зарядки

Дізнайтеся, яким чином можна зарядити акумулятор вашого електромобіля. Зарядження змінним або постійним струмом або ж заміна акумулятора — у чому різниця? Детальний опис процесів зарядки наведено в стандартах IEC 61851 та IEC 62196.

Загалом можна визначити 4 режими зарядки. Згідно з IEC 61851 існують різні способи зарядження акумулятора електромобіля. Усього розрізнюють три типи зарядження змінним струмом, 4-й тип — це зарядження постійним струмом.

Зарядження змінним струмом

Штекер змінного струму для зарядження транспортного засобу  

Штекер змінного струму для зарядження транспортного засобу

У разі зарядження змінним струмом перетворювач змінного струму на постійний знаходиться в автомобілі. Він перетворює змінний струм на постійний, що потрібен для зарядження акумулятора.

Наш штекер змінного струму для зарядки транспортних засобів забезпечує зарядження змінним струмом в режимі зарядки 2 та 3, при цьому зарядна потужність сягає 43 кВт.

Зарядження постійним струмом

Зарядний штекер з комбінованою системою зарядки  

Зарядний штекер із комбінованою системою зарядки

Зарядження постійним струмом дозволяє передавати високу потужність за короткий час. У порівнянні з зарядженням змінним струмом тут використовуються контакти більшого розміру й проводи більшого перетину, завдяки чому забезпечується можливість подачі до 200 А й 850 В постійного струму. Загалом у цьому випадку йдеться про швидке зарядження.

Для зарядження постійним струмом провідні виробники авто рекомендують комбіновану систему зарядки (Combined Charging System) — коротко, CCS — що відповідає вимогам стандарту IEC 62196-3. На американському ринку згідно зі стандартом J1772 використовується зарядка CCS за типом 1. У Китаї зарядження постійним струмом передбачає подачу струму до 250 А й напруги 750 В постійного струму відповідно до вимог стандарту GB/T 20234.3.

Системи змінних акумуляторів

Система змінних акумуляторів  

Система змінних акумуляторів

В межах цієї концепції розряджений акумулятор виймається з транспортного засобу й замінюється на заряджений. Концепція змінних акумуляторів постійного струму особливо підходить для господарчих транспортних засобів міського чи комунального господарства.

При цьому заміна акумуляторного блоку здійснюється за декілька хвилин за допомогою повністю автоматизованого робота. Це дозволяє мінімізувати періоди простою.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити