Heldele GmbH

Заправні станції Heldele

Заправні станції Heldele  

Розумна кришка: розблокувати зарядну розетку може лише уповноважена особа

Heldele GmbH — одне з провідних підприємств у галузі електротехніки й комунікаційних технологій у Південній Німеччині. Підприємство з головним офісом в місті Залах налічує близько 500 робітників і пропонує продукти, обладнання та послуги в сфері електротехніки, інформаційних і комунікаційних технологій та технологій автоматизації.

Серед клієнтів компанії, окрім промислових і комерційних підприємств, також державні установи та вільні робітники. Вже тривалий час до спектру послуг підприємства, що — з типовою швабською скромністю — іменує себе ремісничим підприємством, належать регенеративні джерела енергії. Окрім фотогальванічних технологій, для розробки яких спільно з системними партнерами було засновано цілий спеціалізований центр, Heldele веде активну діяльність у сфері електромобільності.

Застосування

EV Charge Controller в колонці CAP  

EV Charge Controller (на зображенні зліва) ідеально інтегрується в тонкий корпус зарядних колонок CAP

У процесі розробки нової зарядної колонки відповідальні спеціалісти Heldele GmbH швидко зрозуміли, що підприємство не може просто вивести на ринок ще одну зарядну колонку. Ідея технічних спеціалістів у сфері електроніки й комунікаційних технологій: інтерактивна зарядна станція з додатковими зручними та інформаційними функціями для водіїв.

Щоб виділитися серед постачальників різноманітних колонок та зарядних станцій, компанія Heldele залучила до розробки відомого промислового дизайнера. Його завдання полягало в тому, щоб відкрити інноваційну мову форм, що мала б успіх навіть серед найбільш вибагливих кінцевих споживачів. Результатом стала інтелектуальна серія зарядних колонок CAP фірмового помаранчевого кольору Heldele. Концепція враховує модульну конструкцію електричних зарядних колонок Heldele. Вони вирізняються простотою монтажу й легко впізнаються у найрізноманітніших виконаннях.

Для економічної експлуатації зарядної інфраструктури й організації багатьох зарядних пунктів компанії Heldele була потрібна система керування зарядними колонками, що забезпечувала б повноцінний зв’язок із внутрішньою системою обробки даних і виконувала функції керування та моніторингу.

Рішення

Всередині знаходяться численні продукти Phoenix Contact, що роблять процес зарядження змінним струмом безпечним та зручним. Команда з розробки на чолі з керівником проекту Георгом Томасом (Georg Thomas) обрала для EV Charge Controller вироби Phoenix Contact завдяки їх компактним габаритам. Пристрій розміром з диференційний захисний вимикач повністю забезпечує обмін даними з транспортним засобом, що заряджається (підтвердження зв’язку), й виконує усі пов’язані з зарядженням функції, а саме: блокування штекера, розблокування й сигналізація.

Додатковий контролер ILC 150 ETH і маршрутизатор мобільного зв’язку UMTS/HSPA забезпечують можливість використання за найрізноманітнішими сценаріями. Пакет рішень також включає в себе гніздову частину й зарядний штекер для системи станції зарядження змінним струмом. На основі програмних бібліотек Phoenix Contact команда Heldele розробила орієнтоване на вимоги клієнтів програмне забезпечення для передачі даних між зарядною станцією та внутрішньою системою обробки даних, ідентифікації користувача, відстежування замовлень, ведення історії зарядок і розрахунків.

Висновок

EV Charge Controller  

EV Charge Controller охоплює усі функції керування

EV Charge Controller здійснює керування та моніторинг процесу зарядки в режимі 3 згідно з IEC 61851-1. Оскільки усі функції керування, необхідні для зарядження, об’єднано в одному пристрої, інші системи керування на зарядній станції не потрібні.

Для конфігурування EV Charge Controller використовується DIP-перемикач, розташований на передній панелі корпуса. Десять різних DIP-перемикачів охоплюють різні варіанти застосування, від простої розподільної шафи до складної установки окремих або об’єднаних у мережу зарядних станцій. Поворотний перемикач дозволяє регулювати максимально допустимий струм в діапазоні від 5 до 80 А. Додаткові цифрові входи забезпечують можливість використання в різних областях.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити