Виробництво верстатів та систем промислового обладнання

Виробництво верстатів та систем промислового обладнання

Безпечна передача даних по всьому світу

Інноваційні вироби та послуги для задоволення потреб машинобудівної галузі.

Ваша потреба: дистанційне технічне обслуговування

Від проектування до постачання, введення в експлуатацію та післяпродажного обслуговування: комплексне сервісне обслуговування на протязі всього життєвого циклу машини перетворилося на невід'ємну частину виробництва верстатів та систем промислового обладнання.

Оптимізації експлуатаційної готовності і продуктивності машин та виробничих установок за рахунок дистанційної діагностики та дистанційного технічного обслуговування відіграє все більш важливу роль і відкриває додатковий потенціал для продажів. Для реалізації цього вам потрібне безпечне дистанційне з'єднання з вашими машинами та установками відповідно до єдиної та переконливої концепції, яка знайде широку підтримку серед ваших клієнтів з боку користувачів.

Наше рішення: безпечне з'єднання

Захищене дистанційне технічне обслуговування  

Безпечне дистанційне технічне обслуговування в машинобудуванні

Разом з технологією mGuard компанія Phoenix Contact пропонує рішення для безпечного дистанційного технічного обслуговування через Інтернет або мобільну комунікацію, які можуть прозоро інтегруватися в машини та установки без встановлення програмного забезпечення.

Визнані пристрої mGuard можна встановити в кожне середовище без значних витрат, незалежно від системи, що використовується. При цьому вони не вимагають жодних змін конфігурації установки або пов'язаної мережі. Максимальний рівень безпеки гарантує комбінація брандмауера та технології VPN (Virtual Private Networks), які інтегровані в один пристрій mGuard.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити