Оператор машин і установок

Оператор машин і установок

Безпека та гнучкість

Компанія Phoenix Contact пропонує надійні комунікаційні рішення для максимальної експлуатаційної готовності.

Ваша потреба: захист виробничих установок від несправностей та відмов

Порушення та виробничі зупинки виробництва через несанкціонований доступ або шкідливе програмне забезпечення представляють найвищий економічний ризик для установок, поєднаних в мережу. Часто чутливі виробничі установки недостатньо захищені від цих небезпек, особливо тоді, коли вони працюють у внутрішній мережі.

Це може трапитися через внесення шкідливого програмного забезпечення через зовнішні апаратні засоби, наприкладсервісним інженером, або через випадкове помилкове введення. Тому так важливо як захистити виробничі установки від небажаного зовнішнього та внутрішнього доступу, так і локалізувати поширення пошкоджень, що вже виникли.

Наше рішення: безпечна концепція мережі та пристрої безпеки

Сегментована виробнича мережа  

Сегментація мережі з пристроями безпеки mGuard

З цією метою Phoenix Contact пропонує концепцію мережі, яка відв'язує офісну мережу від виробничої, а також робить можливою спрямовану вглиб архітектуру безпеки.

Сегментація промислової мережі дозволяє запобігти розповсюдженню шкідливого програмного забезпечення. Крім того, Phoenix Contact пропонує пристрої безпеки mGuard як концепцію брандмауеру, що контролює та фільтрує обмін даними в мережі, захищаючи установку від трансляцій та помилкових пакетів даних. Програмне забезпечення для керування mGuard Device manager також забезпечує можливість універсального конфігурування та спрощує процес адміністрування пристрою в мережі.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити