Інформаційна безпека

Безпека для вашої мережі

Безпека для вашої мережі

Ми допоможемо вам захистити ваші промислові мережі від несанкціонованого доступу та шкідливого програмного забезпечення.

Назад до Рішення

Категорії

 • Сфери застосування та рішення
  Сфери застосування та рішення

  Phoenix Contact пропонує інноваційні рішення з інформаційної безпеки для виробників та операторів верстатів та систем промислового обладнання, а також для промисловості та інфраструктури життєзабезпечення.

 • Продукція
  Продукція

  Продукція Phoenix Contact для промислової інформаційної безпеки мереж та дистанційного зв’язку

 • Реалізовані проекти
  Реалізовані проекти

  Нижче наведено приклади складних проектів з пристроями безпеки від Phoenix Contact, реалізованих нашими замовниками.

 • Сервіс і підтримка
  Сервіс і підтримка

  Тут ви знайдете подальшу інформацію, таку як завантаження, пропозиції сервісів, посилання, відповіді на часті запитання за темою «Інформаційна безпека» від Phoenix Contact.

Ще ніколи промисловість не була настільки інтегрованою в мережі та такою прозорою, як сьогодні, — і ще ніколи не була вона такою уразливою. Такі тенденції як Industrie 4.0 та Інтернет речей (Industrial Internet of Things) спрямовані на підвищення ефективності та гнучкості у виробництві. Водночас поєднання усіх установок в єдину мережу представляє великий ризик для безпеки та відкриває шлях для простоїв, саботажу та втрати даних.

Дізнайтеся, як разом наша інноваційна продукція та сервіси можуть допомогти вам захистити ваші промислові установки від інформаційних атак та вірусів.

Безпечний крок у майбутнє

Роланд Бент (Roland Bent), виконавчий віце-президент з маркетингу та розвитку

Роланд Бент (Roland Bent), виконавчий віце-президент з маркетингу та розвитку

«Окрім ланцюжка створення вартості, центральною темою Industrie 4.0 стала безпека мережі та даних. В світі, якій все більше об'єднується в мережу, яка включає не тільки споживчі застосування, але й зростаючу кількість промислових процесів в сфері розробки, виробництва та логістики, базовою необхідністю є захист процесів, продукції та обміну інформацією».

Як піонери в галузі технологій автоматизації ми визнаємо цей факт та разом с компанією Phoenix Contact Cyber Security AG (раніше Innominate Security Technologies AG) маємо свій власний центр передового досвіду з питань інформаційної безпеки в Берліні. Це ноу-хау дозволяє нам пропонувати індивідуальні мережеві рішення та продукцію, розроблену спеціально для вимог промисловості.

Промислова безпека мережі

Загрози безпеці в промислових мережах  

Промислова безпека мережі захищає від загроз, пов'язаних зі зростанням мережі

Промислова безпека мережі стоїть на захисту об'єднаних в мережі промислових систем та установок від атак, крадіжки даних, збоїв, викликаних вірусами, шкідливими програмами та неправильним використанням. Однак на відміну від стандарту Ethernet загальновизнані концепції безпеки, такі як офісний брандмауер, не так просто можна перенести в промислову мережу. Вони не задовольняють особливим вимогам промисловості.

Завдяки багаторічному досвіду в галузі технологій автоматизації ми добре знаємо вимоги промисловості та можемо задовольнити їх за допомогою перевірених концепцій безпеки та інноваційної продукції. Так, наприклад, ми пропонуємо вам:

 • спеціальні функції брандмауера для промисловості, такі як, наприклад, умовний брандмауер та брандмауер користувача,
 • технологію Deep Packet Inspection для промислового протоколу,
 • безпечний доступ до мережі для сервісних інженерів.

Безпечний віддалений доступ

Безпечна передача даних по всьому світу  

Безпечна концепція дистанційного технічного обслуговування для всесвітньої мережі машин та установок

Керування виробничими установками через віддалений доступ заощаджує кошти та скорочує час простою. Щоб отримати великі переваги від дистанційного технічного обслуговування, вам потрібне безпечне, надійне та безперебійне з'єднання. Тому що незахищене віддалене з'єднання дозволяє несанкціонованій особі отримати доступ до мережі фірми: вразливе місце, яке може призвести до значних збитків.

Наші компоненти для безпечного віддаленого доступу забезпечують особливо надійну передачу даних через VPN-тунель з використанням найновіших стандартів шифрування. Ми також пропонуємо загально продуману систему, яка враховує спеціальні вимоги промисловості. Наші компоненти роблять можливим, наприклад, наступне:

 • просте підключення машин та установок без встановлення програмного забезпечення;
 • гнучке з'єднання через Інтернет або мобільну мережу;
 • брандмауер у VPN-тунелі для захисту доступу;
 • обмін даними через VPN без внесення змін до брандмауера підприємства.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити