Монтаж у будівлі

Широкий асортимент

Широкий асортимент

Погляньте навколо: тут ви знайдете саме те, що потрібно для вашого монтажу в будівлі.

Від блоку клем до захисту від перенапруги — ми приготували відповідні прилади, компоненти та системи. Відповідно, ми також надаємо придатний матеріал для маркування та великий вибір інструментів.

CLIPLINE complete — система модульних клем

технології з’єднання CLIPLINE complete

З CLIPLINE complete від Phoenix Contact ви маєте вільний вибір технологій з’єднання.

Оберіть з універсального гвинтового з’єднання, простої технології Push-in, компактного пружинного або швидкого з’єднання QUICKON.

Який вид з’єднання ви б не обрали, усі технології з’єднання можуть вільно комбінуватися між собою через подвійну функціональну шахту при наявності однакових аксесуарів.

Відповідно стандартизоване приладдя для шунтування, написів та перевірок, що зменшує витрати на постачання та зберігання.

TRABTECH — повний захист від перенапруги

Повний захист від перенапруги

Від подачі електроживлення до кінцевого приладу, від каналів для передачі даних до установок фотоелектричного перетворення енергії — ви захищаєте свої прилади та установки із захистом від перенапруги від Phoenix Contact.

Професійний захист електричного живлення має кількарівневу структуру. Тільки там можна надійно обмежувати надзвичайну кількість енергії перенапруги на рівні напруги, яку витримають прилади.

Враховуйте при цьому: канали обміну даними та зв'язку можуть підтримувати руйнівну перенапругу при своєму монтажі.

Захисний ланцюг
Подумки утворіть коло навкруги всіх приладів, які потребують захисту: всі проводи, які буде відрізано колом, потрібно обладнати захистом від перенапруги. Лише так забезпечується повний захист вашого монтажу.

MARKING system — системи маркування

Системи для маркування

Для показового і зрозумілого монтажу доступний великий вибір матеріалів для маркування. Оберіть придатне для вас маркування клем — у форматі UniCard або UniSheet, а також у формі ролика та дуги.

Доступні численні варіанти: маркування кабелю для протягування, надівання, прикріплення або приклеювання. Для оптимального та індивідуального нанесення напису шаф керування доступні різні варіанти маркування приладів.

Звичайно ж у нас ви також знайдете відповідні принтери та ПЗ для індивідуального друку маркування. Крім того у вас є можливість надрукувати все маркування за вашим бажанням, скориставшись нашими послугами маркування.

Інструмент TOOL fox

Програма професійних інструментів обробки

Оберіть обладнання для щоденної роботи з повного асортименту професійних інструментів обробки — для всіх застосувань у електротехніці.

Ергономічні інструменти для різання, знімання ізолювання, обтискання та пригвинчування переконують оптимальним маніпулюванням та якістю: спеціально загартована інструментальна сталь забезпечує максимальний строк служби.

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити