Автомобілебудування

Автомобілебудування

Безпечні та гнучкі можливості виробництва

Ми пропонуємо безпечні рішення для автоматизації, які забезпечують найвищу експлуатаційну готовність обладнання на всіх етапах технологічного процесу, а також виробничої інфраструктури.

Назад до Сфери застосування та рішення

Категорії

 • Штампувальні преси
  Штампувальні преси

  Найвищим пріоритетом є експлуатаційна готовність ваших установок. Рішення Phoenix Contact якнайкраще відповідають цій вимозі.

 • Складання кузовів
  Складання кузовів

  Компанія Phoenix Contact пропонує мережеві компоненти й контролери, побудовані на базі загальновизнаних інформаційно-технологічних стандартів, які спрощують інженерне проектування та прискорюють запуск у виробництво.

 • Фарбування
  Фарбування

  Технологія автоматизації Phoenix Contact забезпечує безперервність і високий ступінь автоматизації процесів транспортування, переміщення й фарбування.

 • Виробництво агрегатів
  Виробництво агрегатів

  Компанія Phoenix Contact пропонує децентралізовані рішення для автоматизації, програмні продукти й послуги для ефективної експлуатації установок, що служать для виробництва агрегатів.

 • Завершальне складання
  Завершальне складання

  Рішення Phoenix Contact для автоматизації роблять ручну працю ергономічнішою, а логістичні й складальні процеси — точнішими.

 • Конвеєрні технології
  Конвеєрні технології

  Рішення Phoenix Contact уможливлюють економічно вигідне проектування систем візуалізації та вибіркове керування логістичними процесами.

 • Виробнича інфраструктура
  Виробнича інфраструктура

  Компанія Phoenix Contact пропонує перевірені на практиці концепції й вироби, які допомагають координувати використання ресурсів у будівлях і на виробництві.

На всіх етапах виробничого процесу потрібні надійні, відкриті та універсальні рішення для автоматизації. Особливо важливі безпечний обмін даними, функціональна безпека машин, наскрізна діагностика, а також висока експлуатаційна готовність і швидкість обробки.

Компанія Phoenix Contact чимало років співпрацює з підприємствами автомобільної галузі, тому в нас можна придбати продумані рішення для окремих етапів виробництва. За основу часто береться стандартна конфігурація автоматизації на базі уніфікованого програмного забезпечення й архітектури керування. Інтерфейси для засобів проектування та проста візуалізація значно зменшують витрати праці інженерів.

Огляд: автомобілебудування

Огляд: автомобілебудування

Концепції керування та промислового обміну даними для автомобілебудування

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити