Фарбування

Фарбування

Безпечність за рахунок надлишковості

Надлишковість на рівні мережі, живлення й керування гарантує безперебійність процесів фарбування.

Процеси транспортування, переміщення та фарбування виконуються на численних ділянках і потребують безперервності й високого ступеню автоматизації. Під час фарбування застосовуються різноманітні матеріали в різних умовах навколишнього середовища. Необхідною умовою для досягнення високої якості й ефективного використання матеріалів є прозорий контроль і гнучкі промислові технології обміну даними.

Технологія автоматизації Phoenix Contact допомагає виконувати ці різноманітні завдання аж до рівня керування технологічним процесом.

Переваги

  • Надійні процеси завдяки гнучким мережам обміну даними
  • Безперебійне виробництво завдяки надлишковій архітектурі контролерів, живлення та мереж
  • Оптимальне в довгостроковій перспективі задавання параметрів для отримання високоякісних результатів фарбування

Мережі з надлишковістю

Надлишкові високопродуктивні контролери  

Відмовостійкість завдяки надлишковості контролерів

У процесі сушіння не обійтися без відмовостійких систем автоматизації. Рішення — концепції керування з надлишковою структурою на основі високопродуктивних контролерів RFC 460R.

У разі відмови одного контролера другий негайно бере на себе виконання відповідних функцій. Завдяки цьому гарантується бездоганна робота автоматизованої лінії фарбування.

Надлишкові джерела живлення

Надлишкові джерела живлення  

Надійне енергопостачання в системі автоматизації

Навіть короткі перерви в постачанні енергії на вузли установок або окремі компоненти можуть призводити до порушення температурного режиму.

Для запобігання пошкодженням установки й продукції використовуються надлишкові концепції живлення, які гарантують надійне постачання енергії на складники систем автоматизації.

Вибухозахист

Іскробезпечні модулі вводу/виводу  

Модулі вводу/виводу для застосування у вибухонебезпечних зонах

Матеріали, що використовуються на фарбувальних лініях, зумовлюють утворення вибухонебезпечної атмосфери.

Компанія Phoenix Contact пропонує іскробезпечні модулі вводу/виводу, які можна послідовно примикати за допомогою клеми живлення. Пропонуються різні стандартні клеми вводу/виводу для використання у вибухобезпечних середовищах аж до зони 2.

Безпечність за рахунок надлишковості

Відмова компонентів, що відповідають за перебіг технологічного процесу фарбування, може спричинити значні пошкодження продукції та устаткування. Цьому можна запобігти, забезпечивши надлишковість на рівні мережі, живлення та керування за допомогою нашого контролера RFC 460R.

Завдяки технології AutoSync Technology, розробленій компанією Phoenix Contact, два контролери RFC 460R автоматично конфігурують і синхронізують усі функції резервування.

Топологія: концепція надлишковості на етапі фарбування

Концепція надлишковості на рівні мережі, живлення та керування

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити