Електричні транспортні засоби

Електричні транспортні засоби

Усе для заряджання

Покладіться на гнучкі можливості наших зарядних інтерфейсів, високу якість зарядних кабелів й інтелектуальність рішень для керування та моніторингу.

Заряджання електричних транспортних засобів регламентується трьома головними стандартами: на північноамериканському ринку — стандартом «Тип 1», на європейському — «Тип 2», на китайському — GB/T.

Кожний зі стандартів передбачає як звичайне заряджання змінним струмом (AC), так і швидке заряджання постійним струмом (DC). Ми пропонуємо гнучкі у використанні зарядні інтерфейси, високоякісні зарядні кабелі та інтелектуальні рішення для керування й моніторингу, що відповідають усім вимогам цих стандартів.

Переваги

  • Надійна технологія підключення завдяки використанню стандартизованих рознімних зарядних систем для тих чи інших ринків
  • Швидке заряджання постійним струмом за допомогою комбінованої зарядної системи (Combined Charging System — CCS)
  • Контролери заряджання з гнучкими можливостями програмування
  • Підтримка індивідуального управління заряджанням
  • Повний спектр продукції для створення сучасної зарядної інфраструктури

Зарядні інтерфейси

Автомобільна гніздова частина зарядної системи CCS  

Один вставний торець, обидва роди струму

Зарядні гнізда CCS для транспортних засобів мають універсальний вставний торець, який підходить і для швидкого заряджання постійним струмом, і для звичайного заряджання змінним струмом.

Зарядні гнізда з уніфікованими зовнішніми контурами та однаковим розташуванням місць кріплення підходять для стандартизованих систем заряджання за типами 1 і 2. Це надає виробникам автомобілів гнучкі можливості комплектування електричних транспортних засобів. Універсальні зарядні гнізда легко адаптуються до особливостей комерційних і спеціалізованих транспортних засобів.

Зарядна інфраструктура

Компоненти для зарядної інфраструктури  

Багатий асортимент виробів для зарядної інфраструктури

Широкий асортимент продукції — основа для створення зарядної інфраструктури, що відповідає індивідуальним потребам.

Для цього в компанії Phoenix Contact можна придбати зарядні кабелі, розетки зарядної інфраструктури, контролери заряджання змінним і постійним струмом, а також систему контролю струму витоку.

Управління заряджанням

Знімок екрана програми для управління заряджанням  

Програмне забезпечення для управління заряджанням

Контролери заряджання для стандартних інтерфейсів уможливлюють розробку індивідуальних концепцій зарядної інфраструктури.

У поєднанні з програмними модулями Phoenix Contact їх можна використовувати для управління заряджанням, інтуїтивної навігації та інтеграції в системи розрахунку через протокол OCPP (Open Charge Point Protocol) або SQL.

Комбінована зарядна система (CCS)

Комбінована зарядна система (Combined Charging System — CCS) —це стандартизована рознімна система для заряджання електричних транспортних засобів, яка підтримує як звичайне заряджання змінним струмом, так і швидке заряджання постійним струмом.

До автомобільного гнізда CCS підходять обидва типи зарядних штекерів з боку транспортного засобу. Для швидкого заряджання постійним струмом із силою до 350 А використовуються більші контакти, ніж для заряджання змінним струмом.

Топологія: комбінована зарядна система (CCS)

Комбінована зарядна система (Combined Charging System, CCS) підходить для заряджання обома родами струму: змінним і постійним

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити