Конвеєрні технології

Конвеєрні технології

Вчасно в потрібному місці

Наші концепції бездротового обміну даними допомагають надійно транспортувати матеріали.

На всіх етапах виробництва автомобілів необхідно своєчасно подавати потрібні матеріали для технологічних процесів. У зв’язку з розмаїттям варіантів продукції до експлуатаційної готовності рухомих систем і обробки відповідних даних висуваються дуже суворі вимоги.

Рішення Phoenix Contact уможливлюють економічно вигідне проектування систем візуалізації та вибіркове керування логістичними процесами. Наші концепції бездротового обміну даними допомагають надійно транспортувати матеріали.

Переваги

  • Економічно вигідне проектування завдяки вибірковій роботі допоміжних програм візуалізації
  • Перемикання стану приводів з мінімізацією зношування та втрат
  • Зменшення працемісткості монтажу завдяки надійній і перевіреній бездротовій технології

Безпечне перемикання стану приводів

Гібридний пускач двигуна CONTACTRON  

Безпечні перемикання й контроль стану приводів за допомогою гібридного пускача CONTACTRON

Не кожний привод з тих, що застосовуються в конвеєрних технологіях, потребує перетворювача частоти. Гібридний пускач двигуна CONTACTRON, розроблений компанією Phoenix Contact, дає змогу перемикати й контролювати стан приводів способом, який сповільнює зношування та мінімізує втрати.

Це рішення для керування двигуном уможливлює дуже швидку й просту інтеграцію в систему польової шини. У випадку аварійної зупинки потужність безпечно відключається.

Бездротовий зв'язок

Електрична монорельсова система для автомобільної галузі  

Бездротова передача даних у електричних монорельсових системах

У сфері конвеєрних технологій обмін даними через кабелі часто вимагає надто великих витрат праці й надто складного технічного обслуговування. Компанія Phoenix Contact пропонує перевірені часом бездротові рішення, наприклад, для передачі даних в електричних монорельсових системах і за межі поперечних транспортерів.

Розосереджене керування

Панель керування в автомобілебудуванні  

Допоміжна програма Viswiz для візуалізації розлогих установок

Директива про машинне обладнання дозволяє керувати лише ділянками, які перебувають під візуальним контролем. Ця вимога ускладнює автоматичну візуалізацію розлогих установок.

Тому компанія Phoenix Contact розробила допоміжну програму для вибіркової візуалізації Viswiz. Завдяки цьому до ваших послуг належна візуалізація потрібних ділянок.

Цілісна концепція транспортування

Конвеєрні технології охоплюють усі ділянки автомобільного виробництва. Для виконання багатьох завдань з автоматизації можна скористатися бездротовим обміном даних. Цей варіант підійде для підлогових транспортних засобів, полозкових транспортерів і електричних монорельсових систем тощо.

Наші рішення ґрунтуються на багатому досвіді, отриманому в рамках численних реалізованих проектів. Крім того, вони передбачають безпечне перемикання стану двигунів і можливості вибіркового керування видимими ділянками.

Топологія: концепція транспортування

Компанія Phoenix Contact пропонує концепцію транспортування для всіх виробничих ділянок автомобілебудівного підприємства

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити