Складання кузовів

Складання кузовів

Виробництво як за годинником

Рішення на базі загальновизнаних інформаційно-технологічних стандартів зменшують витрату ресурсів на інженерне проектування та прискорюють виробництво.

Лінії складання кузовів нерідко переналагоджуються на випуск інших варіантів продукції. Украй небажано, щоб це призводило до перерв у виробництві та подовження виробничого циклу.

Наше рішення для автоматизації має широкі комунікаційні можливості й забезпечує оптимальну передачу даних, тим самим гарантуючи високу продуктивність, гнучкість і якість готової продукції. Мережеві компоненти та контролери Phoenix Contact працюють на основі загальновідомих інформаційно-технічних стандартів. Це спрощує інтеграцію в інженерні процеси та забезпечує швидкий запуск у виробництво.

Переваги

  • Висока продуктивність і дотримання тривалості циклу за рахунок швидкої обробки технологічних даних контролером
  • Чудова придатність до інтеграції та високий рівень незалежності завдяки відкритим стандартам промислового обміну даними
  • Просте вбудовування рішення для автоматизації в інженерні процеси за допомогою стандартизованих інтерфейсів

Станція керування

Станція керування  

Апаратне й програмне забезпечення для ефективного керування

Навіть на виробництві з високим ступенем автоматизації продуктивність у значній мірі залежить від керування.

Ми готові адаптувати всі складники наших концепцій — устаткування, програмне забезпечення й засоби візуалізації — до індивідуальних особливостей ваших станцій керування. У поєднанні зі стандартизованими інтерфейсами користувача наші рішення забезпечують оптимальний контроль ситуації.

Програмна архітектура

Знімок екрана застосовного програмного забезпечення  

Блоки наскрізної архітектури

Від проектування до введення в експлуатацію та власне безпечної експлуатації: у наскрізній архітектурі застосовного програмного забезпечення враховано особливості кожної фази життєвого циклу продукції.

На основі цієї архітектури компанія Phoenix Contact пропонує численні функціональні блоки та модулі візуалізації. Отже, у комплекті із засобами автоматичної візуалізації ви отримаєте економічно вигідне рішення, яке швидко вводиться в дію.

Зменшення базового навантаження

Керування роботизованими секціями з планшета  

Керування використанням ресурсів за допомогою технології PROFIenergy

Роботизовані секції час від часу простоюють — наприклад, під час заміни інструментів або в сезон відпусток.

Контролери PROFINET, що їх пропонує компанія Phoenix Contact, містять технологію PROFIenergy, яка дає змогу вимикати непотрібні споживачі або споріднені групи технологічного обладнання на час перерв у виробництві, а в разі потреби — знову вмикати їх. Це заощаджує енергію та гроші.

Концепція автоматизації

Складання кузовів передбачає повторювані монтажні процеси. Установки групуються для виробництва певних частин кузовів і захищаються брандмауерами.

Дані про транспортний засіб передаються в установку чи секцію за допомогою комутаторів рівня 3. Контролери на зразок RFC 470S PN регулюють послідовність процесів, паралельно контролюючи захисні контури.

Топологія: концепція автоматизації в складанні кузовів

Концепція ефективної автоматизації в складанні кузовів

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити