Виробництво агрегатів

Виробництво агрегатів

Ефективна експлуатація установок

Пропонуємо рішення для гнучкого виробництва, які забезпечують швидкий випуск продукції.

Паралельно з кузовом виготовляється приводна система: двигун, коробка передач, мости й первинний вал. Вирішальним чинником у цьому контексті є ефективна експлуатація установок. Щоб можна було швидко реагувати на зміни потреб клієнтів і мінімізувати час до виходу на ринок, виробництво має бути якомога гнучкішим.

З урахуванням цього компанія Phoenix Contact пропонує децентралізовані компактні рішення для автоматизації. Крім того, наші програмні продукти й послуги допомагають швидко запускати продукцію у виробництво.

Переваги

  • Оптимізація займаної площі за рахунок інтеграції децентралізованої технології автоматизації в геометрію установок
  • Швидке введення в експлуатацію завдяки відкритому стандарту програмного забезпечення й допоміжним інструментам для задавання параметрів
  • Зменшення розсіювання потужності завдяки коротким кабелям

Інтелектуальні 24-вольтні розподільні модулі

24-вольтні розподільні модулі  

Рішення для надійних живлення й діагностики

Децентралізований розподіл живлення 24 В зменшує розсіювання потужності в кабелях і збільшує допустиму кількість пристроїв-споживачів.

Компанія Phoenix Contact пропонує підхожу комбінацію для якісних живлення й діагностики.

Просте введення в експлуатацію

Знімок екрана: програма Lineworx для задавання параметрів  

Програма Lineworx для простого задавання параметрів

Для швидкого введення в експлуатацію треба мати доступ до настроюваних параметрів, таких як швидкість, тривалість, діапазони вимірювання й конфігурація інформаційно-технологічних систем.

Програмне забезпечення Lineworx для задавання параметрів сканує користувацьке програмне середовище й підказує користувачу, як настроїти або скоригувати установку.

Децентралізована реєстрація сигналів

Польовий монтаж за допомогою технології Axioline E PN  

Гнучке підключення до мережі за допомогою технології Axioline E

Збирайте вхідні та вихідні дані в процесі виробництва безпосередньо на установці.

Технологія Axioline E забезпечує гнучке підключення до мережі. Міцні модулі вводу/виводу зі ступенем захисту IP65/67 виконують не лише низку цифрових функцій, але й роль головного пристрою IO-Link для кожної мережі.

Децентралізована автоматизація

Обладнання для виробництва приводних агрегатів займає багато місця. Тому компоненти для автоматизації мають вбудовуватися в установку. Децентралізована система автоматизації складається з готових до роботи функціональних модулів, а тому допомагає заощаджувати цінну виробничу площу, на якій і створюється додаткова вартість.

Такі периферійні пристрої, як модулі вводу/виводу зі ступенем захисту IP67, доповнюють спектр продукції для децентралізації аж до рівня датчиків, сумісних з технологією IO-Link. Двоточкове з’єднання між роз’ємом і датчиком / виконавчим елементом дає змогу передавати як технологічні, так і сервісні дані.

Топологія: децентралізована система автоматизації у сфері виробництва агрегатів

Децентралізована автоматизація: більше простору для створення додаткової вартості

PHOENIX CONTACT в Україні ТОВ „Фенікс Контакт”

03115, Україна, м.Київ
вул. Краснова, 27
+ 380 44 594 55 22

Цей веб-сайт використовує cookies ("кукі"). Продовжуючи переглядати, ви погоджуєтеся з нашою політикою щодо використання cookie. Читайте нашу політику конфіденційності для отримання більш детальної інформації.

Закрити